O rynku pracy dla niepełnosprawnych

Oława Zaproszenie

Konferencja odbędzie się 15 marca w Oławskim Centrum Rozwoju Społecznego, początek o godzinie 10.00

O godzinie 10.10 wystąpienie Pawła Parusa – pełnomocnika marszałka województwa dolnośląskiego ds. osób niepełnosprawnych. Były koszykarz opowie o życiu po wypadku. Jest społecznikiem i aktywistą, współtwórcą Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Tytuł wykładu: „Wiara, determinacja i odwaga – czyli jak przejść krętą drogę do aktywności zawodowej”.

„Zdobywaj szczyty swoich marzeń – czyli o motywacji i skutecznej realizacji celów w procesie poszukiwania pracy” – to tytuł wystąpienia Katarzyny  Likus, doradcy zawodowego i trenera aktywności w Fundacji Aktywizacja. Ma duże doświadczenie w kontaktach z niepełnosprawnymi, a także z bezrobotnymi i studentami. Rozpocznie swój referat o godzinie 10.50.

Na temat „Aktualne prawo pracy dla osób niepełnosprawnych” wypowie się  Julia Jezioro, prawnik z Fundacji Aktywizacja.

Wszyscy wykładowcy będą udzielali odpowiedzi na pytania, zadawane przez uczestników konferencji, która zakończy się  po godz. 12.00.

WAŻNE!

Fundacja Aktywizacja prowadzi rekrutację do projektów pt. „Krok do samodzielności” i „Profesjonalni Niepełnosprawni”. W ramach tych projektów można bezpłatnie skorzystać z porad specjalistów rynku pracy, warsztatów oraz kursów i szkoleń.

Organizatorzy konferencji: pełnomocnik burmistrza Oławy ds. osób niepełnosprawnych, przy współpracy Fundacji Aktywizacja.

ANKA

archiwum (34)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.