Adrian Zandberg z Partii Razem w Oławie

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się 9 marca o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury, przy ul. 11 Listopada. Z Adrianem Zandbergiem przyjedzie Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Działacze Partii Razem opowiedzą o tym, co zmotywowało ich do założenia partii, o głównych celach i wartościach, które im przyświecają, o tym jak powinna wyglądać dobrze prowadzona polityka socjalna i prorodzinna, dlaczego podatek progresywny opłaca się podatnikom i co zrobić, by system edukacyjny w Polsce nie dyskryminował dzieci i młodzieży z mniejszych miejscowości.

(Oprac. AH)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

 1. Partia Razem w ciągu najbliższych 4 lat od 2015 podobno otrzyma 14 milionów dotacji z pieniędzy polskiego podatnika.Płacenie partii politycznej milionów za to że nie weszli do sejmu to kolejny absurd finansowania partii politycznych z kieszeni podatników.
  Rodzina ,socjal, młodzież, podatki – te same slogany te same obiecanki- nic z tego bawcie się w politykę ale na własny koszt.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Grzegorz Niwiński

  Jedyna partia która mówi ludzkim językiem i nie wiąże się z neoliberałami z SLD, PO i Nowoczesną i ciemnotą obyczajowo-religijną z PiS. Normalna socjaldemokracja w stylu zachodnim. U nas się nie przyjmie bo tu głowy zryte przez filozofię Balcerowicza, a Polak to albo wciąż chłop pańszczyźniany albo szlachcic. Państwo przyjazne dla wszystkich niezależnie od kasy na koncie, bez wyzysku i bez bogaczy to niestety nie nasze klimaty.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Sorry, panie Grzegorzu, sam ma pan wątpliwości czy taka partia ma racje bytu w naszym politycznym Hade Parku.Zapytam pana wprost , czy to jest normalne żeby nasze państwo łożyło dla nowo powstałej partyjki tyle milionów tylko dlatego, że przegrali wybory ale zdobyli pewien próg wyborczy , który daje im prawo do dotacji z kieszeni podatników.
  To jest według pana jedyna partia mówiąca ludzkim głosem?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.