Regiec dyrektorem Agencji Nieruchomości Rolnych

Oława/Wrocław Kadry

Od 11 lutego wrocławskim oddziałem Agencji Nieruchomości Rolnych pokieruje oławianin Piotr Regiec, radny Rady Miejskiej w Oławie, członek Prawa i Sprawiedliwości
Pisowska „dobra zmiana” nabiera tempa, ludzie związani z partią obsadzają kolejne intratne stanowiska. Na zmianie korzystają także mieszkańcy powiatu oławskiego. Powołanie Piotra Regieca to kolejny krok. Niedawno szefem ARiMR we Wrocławiu został inny radny PiS z naszego powiatu – Mirosław Kulesza.

– To jeszcze nie koniec zmian, inni już się szykują – mówi proszący o anonimowość członek powiatowych struktur PiS.

Piotr Regiec jest pracownikiem naukowym, związanym z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, z Katedrą Technologii Rolnej i Przechowalnictwa. Od wielu lat działa w samorządzie lokalnym. Przez krótki czas był przewodniczącym Rady Miejskiej w Oławie.

(MON)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (50)

  • Młodzi, wykształceni i apolityczni wcale nie muszą jechać na żaden zmywak. Wystarczy, że się w Polsce solidnie wezmą do pracy, douczą się trochę i pokażą, że są coś warci nie tylko we własnym mniemaniu i przerośniętym ego.
   Pan Regiec wiele lat uczciwie i ciężko pracował oraz udowodnił, że jest odpowiedzialnym politykiem. Dlatego jest się z czego cieszyć, że mieszkaniec Oławy został doceniony i będzie mógł zrobić wiele dobrego dla naszego regionu na tak odpowiedzialnym stanowisku.
   Wypada również mieć nadzieję, że to nie koniec niespodzianek i jeszcze co najmniej dwie osoby z naszego powiatu będą miały możliwość wykazać się na odpowiedzialnych stanowiskach. Do końca lutego wszystko powinno już być wiadomo.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Anonim
    I jak to się przekłada na korzyści , rolnik jak odłoguje obowiązkowo część swojego gospodarstwa , to dostaje pieniądze a wy trzymacie i co???,dróg nie budujecie , o obwodnicy zapomnijcie , rolnik ziemi nie kupi bo za droga , na kij wam place zabaw , basenu nie będzie , placu dla rolkarzy nie będzie , może zacznijcie budować taki duży dom starców z dużym placem spacerowym , wycięliście drzewa pod budowę kolejnej galerii handlowej , posadżcie drzewa koło tego domu starców , za lat 20 będzie las

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. DO Gazety
  Moje pytanie jakie zadałem , pozostaje aktualne , ale chyba bardziej będzie zainteresowana oławianka
  ,,,,,,,,,,,,,

  oławianka

  W d…. mam wasza zumbę !!Nasze dzieci nie mają żłobków .,dzieci w szkole kredy ,nie mamy dróg chodzimy po błocie ,na wioskach mają lepsze drogi!Zatrudniacie kolesi,kolezanki ,rodziny itp.MOZE W TYCH TEMATACH BĘDZIECIE SIĘ AKTYWIZOWAC !!! Nie ośmieszajcie się !
  …………………..
  bardzo jestem ciekaw odpowiedzi
  pozdrawiam

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Sensacyjna myśl dnia: „Na zmianie korzystają także mieszkańcy powiatu oławskiego”! Czy redakcja może dogłębniej wyjaśnić tę radosną nowinę dla mieszkańców? Odnośnie p. Kuleszy i p. Regieca wszystko jest jasne i czytelne – TKM ! Mam jeszcze pytanie, to p. Regiec będzie teraz piastować 2 etaty tzn. na uczelni i w agencji + funkcja radnego ?

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Ci co awansują obojętnie z jakiej opcji rządzącej to zawsze ci sami kandydaci. Na oławskiej scenie są te osoby , które od lat sa na wszystkich możliwych listach – zarówno do rady,jak i do sejmiku, jak i do parlamentu, a przede wszystkim na wysokie stołki w urzędach!
     Jest nawet dla nich taki zawód – dyrektor. Inni nie mają szans ,mogą sobie tylko pomarzyć. Sitwa lokalnych interesów trzymająca władzę ich nie dopuści.
     Nie spodziewaj się zatem niespodzianek,jeżeli pojawią się nazwiska awansujących to będą znane od lat niemal wszystkim mieszkańcom.Im po prostu się należy!

     Zgłoś naruszenie regulaminu

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • PIS realizuje po kolei wszystkie swoje projekty programowe (obietnice wyborcze, jak wolisz) i nikogo nie oszukał. To ty jesteś oszustem z postkomunistycznym rodowodem. Rządy skorumpowanego lewactwa pod dyktando Moskwy i Berlina skończyły się raz na zawsze i nigdy już nie wrócą. To samo czeka Polskę powiatową. Wszystko po kolei. Możesz się już pakować.

   Zgłoś naruszenie regulaminu

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.