Kabaret na Święto Niepodległości. Wstęp WOLNY!

Władze Jelcza-Laskowic przygotowały radosną niespodziankę dla mieszkańców. 11 listopada o godzinie 18.00 w Centrum Sportu i Rekreacji wystąpi kabaret Łowcy.B. WSTĘP WOLNY!!!

Na facebookowym profilu miasta i gminy Jelcz-Laskowice możemy zapoznać się z programem uroczystości. Władze miasta i gminy serdecznie zapraszają do udziału w tym wydarzeniu.

10.30 Kościół św. Stanisława – Msza św. za Ojczyznę
11.30 Przemarsz Niepodległości – Przejdziemy wspólnie z kościoła św. Stanisława do Centrum Sportu i Rekreacji, prowadzeni przez orkiestrę, ze sztandarami poszczególnych organizacji, aby zamanifestować naszą radość i dumę życia w wolnej Ojczyźnie.
12.30 Uroczysta sesja Rady Miejskiej – Centrum Sportu i Rekreacji. Władze miasta chcą uczcić Święto Niepodległości zwróceniem się ku tym, którzy nieprzerwanie od 1945 r. są obywatelami naszej gminy. Jako wyraz wdzięczności i szacunku zostaną im wręczone pamiątkowe medale.
13.30 Piosenki 70-lecia. Na zakończenie konferansjerzy przybliżą ważniejsze momenty powojennej historii ziemi jelczańsko-laskowickiej. Będą one ilustrowane niezapomnianymi piosenkami z tego okresu.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

    • i to jest atrakcja a nie jakies smuty Jelczańskie , postkomunistyczne pomysły o uroczystych apelach na których zrobią jak zwykle spęd harcerzy z proporcami, dziadkami którzy na naszych ziemaich organizowali nasze socjalistyczne życie , nudne przemówienia , itd itp. Zalatuje PRL-em z daleka.

      Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.