Złota strona roku

Częstochowa/Oława Sukces

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego ma najlepszą szkolną stronę www.

Tak podsumowali wynik organizatorzy konkursu: – „Kiedy człowiek ciężko pracuje, bardzo się stara i robi to z sercem, a przy tym ma odrobinę talentu – to jego praca się udaje. A jak z fantazją pracuje cały sztab zaprzyjaźnionych ludzi – to ich praca udaje się bardzo”- te słowa przeczytaliśmy na waszej stronie tuż po ogłoszeniu nominacji. Jesteście społecznością żywych złotek. Kiedy wpadacie na jakiś pomysł, musicie go zrealizować już – od razu, żeby zdążyć, zanim pojawi się kolejny

2 października rozstrzygnięto w Częstochowie konkurs „Szkolnastrona Roku 2015”. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 3000 szkolnych stron. – Najbardziej cieszy nas fakt, że tegoroczni zdobywcy tytułu Złota Szkolnastrona Roku zaangażowali w pracę nad stroną całą społeczność szkolną. Stronę redaguje aż 73 uczniów i 34 nauczycieli, którzy powolutku uchylają okienko do zdarzeń w swojej placówce. Nasz konkurs to niesamowite emocje, ponieważ podsumowuje roczną pracę wielu osób, które niejednokrotnie poświęcają swój prywatny czas, żeby witryna szkolna czy przedszkolna żyła pełnią życia – mówi Agnieszka Nawrot, dyrektor ds. Marketingu firmy Szkolnastrona.pl.

Zwycięzcy wybiegli na środek i zaśpiewali „We are the champions”. Przyjęli z rąk organizatorów pamiątkowe statuetki oraz nagrody od sponsorów. Szkoła Podstawowa nr 1 otrzymała warsztaty od firmy CelEdu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych, pakiet 250 kodów miesięcznych od firmy MegaMatma.pl, roczna licencja na pakiet ochrony 100 stacji roboczych i serwera plików w szkolnej pracowni lub administracji szkolnej firmy Kaspersky, oraz voucher 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowych firmy Innovators.

– Pani Justyna Piotrowska, administrator strony sp1olawa.szkolnastrona.pl, wzruszyła się podczas ceremonii i nas też opanowała poruszająca doniosłość chwili – mówi Agnieszka Nawrot. – Takie momenty pamięta się do końca życia!

www.sp1olawa.szkolnastrona.pl – sprawdź jak wygląda złota strona- kliknij w obrazek

archiwum (17)
Oprac. (AH)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.