10 tysięcy dla Maxa!

Oława Gest

Szczęście uśmiechnęło się do Maxa Gudańca. Otrzyma dziesięć tysięcy złotych na leczenie

Pieniądze przekaże Zofia Zborowska – zwyciężczyni ostatniego odcinka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Najlepsi uczestnicy tego telewizyjnego show mogą przeznaczyć nagrodę na wybrany cel charytatywny. Zborowska postanowiła pomóc pierwszemu w Polsce pacjentowi, leczonemu medyczną marihuaną: – Powiem krótko, moim wyborem jest fundacja „Krok po Kroku”, a konkretnie Max Gudaniec. To chłopiec chory na padaczkę, który przed rozpoczęciem kuracji miał kilkaset napadów dziennie. Teraz ma kilka w miesiącu.
Zofia Zborowska to córka znanego aktora Wiktora Zborowskiego. Kilka lat temu postanowiła pójść w ślady ojca i zawodowo zająć się aktorstwem. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, a po studiach rozpoczęła pracę. Można było ją zobaczyć w serialu „Ojciec Mateusz” i w produkcjach: „Kanadyjskie Sukienki”, „Sierpniowe Niebo.”, „63 dni Chwały”. Występuje również w Teatrze Capitol.
Zaskoczenia nie kryła Dorota Gudaniec, mama Maxa: – Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna za cudowny gest Zosi Zborowskiej, w czasie wczorajszego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” – napisała w niedzielę 27 września, na facebooku. – Zosia zasłużenie wygrała, ale z własnej woli i wielkiego serca przeznaczyła swoją wygraną dla Maxa. Troszkę słów mi brakuje, ale serce śpiewa: dziękuję , dziękuję, dziękuję!
„Twoja twarz brzmi znajomo” to program emitowany w telewizji Polsat. Postacie ze świata show-biznesu wcielają się w role muzyków. Stawką każdego odcinka jest 10 tysięcy na cele charytatywne.

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.