Polityczny czwartek z JOW-ami

Przeciwnicy i zwolennicy jednomandatowych okręgów wyborczych spotkali się 27 sierpnia na oławskim Rynku.

Zdaniem SLD i SD, dzięki JOW-om do Sejmu wejdą tylko dwie największe partie, a do władzy dojdą lokalni oligarchowie. Lokalni działacze lewicy namawiali do głosowania w referendum przeciwko JOW-om.

Swoje ulotki rozdawali także zwolennicy zmian w systemie wyborczym, popierający ruch Pawła Kukiza. Ich zdaniem JOW-y pozwolą na większy udział obywateli we władzy.

Więcej – w następnym wydaniu „GP-WO”.

(MON)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (20)

 1. Polska to dziwny kraj, P.Kukiz w wyborach na prezydenta zgarnął ładny wynik i już wszyscy się garną aby przy nim wskoczyć do sejmu, z szacunkiem dla pani Kubik ale jest nie znam , tak jak większość naszych mieszkańców- przypadkowe osoby w sejmie tam gdzie sie tworzy prawo, czy tak wyglądać naprawa państwa ?

  Pytam- co pani chce zrobić dobrego dla Polski , po co pani idzie do sejmu ? Po zarejestrowaniu list kandydatów do sejmu zacznie sie prawdziwa kampania wyborcza , jeśli pani Kubik mnie przekona będę glosował z całą rodzina bo już tych politruków zasiedziałych w sejmie mam dosyć.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Bartosz Gawlas

   Najbliższa okazja aby bliżej poznać Panią Edytę Kubik oraz jedynkę z okręgu nr 3 Pana Kornela Morawieckiego będzie w dniu 2 września 2015 r. godz. 18:00 w Ośrodku Kultury w Oławie, wstęp wolny, zapraszamy.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Bartosz Gawlas

   Jak Ty się nawet nie masz odwagi podpisać? Ja rozumiem, że masz jakiś kompleks na moim punkcie, ale wiesz ja myślę, że jak wyjdziesz z domu, to też masz szansę na udane życie, internet najwyraźniej nie jest dla Ciebie.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • kolejny anonim

      nie mam kompleksu

      pfff 35 głosów miałoby mnie wpędzić w kompleksy buahaha

     • Anonimowy facet o poziomie gimba, który pewnie nawet nie startował w wyborach, bo go pewnie nikt nie chciał, wypisuje bzdury w internecie. Człowieku idź się leczyć.

      Panie Bartoszu, proszę go zignorować, to musi być strasznie zakompleksiony człowiek, tak jak ktoś już napisał, on mógłby Panu co najwyżej buty czyścić.

     • A anonim dostał 0 głosów i takim zerem pewnie jest w życiu codziennym.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.