Dziękowali Bogu i rolnikom. VIDEO

29 sierpnia odbyły się dożynki gminne w Stanowicach. Na ręce Jana Kownackiego, wójta gminy Oława przekazano chleb wypieczony ze zbóż z pobliskich pól, prosząc, aby podzielił go sprawiedliwie. Dziękowano rolnikom za umiłowanie ziemi, patriotyzm, szacunek do tradycji i ciężką pracę.

Zobacz, kto upiekł najpyszniejszy sernik i który wieniec dożynkowy był najpiękniejszy.

Materiał video Grzegorz Jankowski

Fot. Wioletta Kamińska

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

 1. W sumie bardzo udane dożynki. Widać było olbrzymie zaangażowanie wielu mieszkańców i działaczy społecznych. Chwała im za to. Zgrzytało tylko okrutnie, jak nasi „władcy” stękali z kartki dwa zdania na krzyż. Najgorzej stękali poseł Kaczor i wójt Kownacki. Starosta Brezdeń powiedział swoje dwa zdania trochę płynniej, ale też z kartki, pewnie umie lepiej czytać o Kaczora i Kownackiego. Z miejscowych notabli tylko burmistrz Frischmann potrafił powiedzieć te dwa zdania z kapelusza i to zupełnie składnie.

  Apel do wójta Kownackiego o sprawiedliwe dzielenie wspólnego chleba był niestety wołaniem na puszczy, bo jak Kownacki dzieli wspólny chleb, wiemy z raportu NIK i kilku wyroków WSA. Jeśli ktoś liczy na jego poprawę, to po prostu kompletnie nie umie liczyć.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Robert weź wykasój ten post o Kaczorze nie powinieneś oczerniac pposłą Kaczora. no wiesz jak możesz. wyślij mail o natychmiastowe wykasowanie tego posta. Przeszedłes na stronę zdrajców typu Karol i Magda zawsze broniłeś mojego w posła jka nie rozumiem ciebie

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Kazek! Nie wytrzeźwiałeś jeszcze po dożynkach, czy padło ci na mózg? Na wsiach Gminy Oława rządzi korupcja, oszustwo i kłamstwo. Kościół próbuje temu zapobiec, powołując się na podstawowe wartości chrześcijańskie (nie kradnij, nie zabijaj, nie mów fałszywego świadectwa itd.) Jednak dzięki postkomunistom trwającym u władzy w kraju, wieloma gminami, w tym w Gminie Oława, rządzą miejscowi postkomuniści, zwani inaczej miejscową sitwą. Zobacz, kto rządzi Gminą Oława. No kto? Ksiądz? Czy może jednak b.rak, budujący „mechanizmy korupcyjne”, jak stwierdziła NIK?

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.