Czy miasto sprzeda wieżę ciśnień?

Na konferencji prasowej 25 sierpnia burmistrz Tomasz Frischmann poinformował, że jest inwestor, który chce kupić wieżę ciśnień, stojącą na pl. Piastów, obok Urzędu Miejskiego. Trwają rozmowy w tej sprawie, przeprowadzona będzie wycena tego zabytkowego obiektu. W sprawie wypowie się także konserwator zabytków.

Niedawno wieża ucierpiała podczas nawałnicy. Było już kilka pomysłów na jej ożywienie. Niektórzy chcieli tam zrobić kawiarnię, inni galerię. O dalszych losach oławskiego zabytku będziemy informowali na bieżąco.

(MON)

wieza1

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

  • Wieża nie ucierpiała z powodu nawałnicy ,tylko z powodu niedbalstwa burmistrza, już dawno powinno się było o nią zadbać!A tera niech pan ,panie burmistrzu nie wciska ludziom bzdur! Czekamy na oficjalne ogłoszenie za ile burmistrz sprzedał nasz zabytek !?

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. Nieudolność Pażdziernika sprawiła, że wieża jest w takim stanie.Już dawno był inwestor i dawał duże pieniądze ,ale Pażdziernik stwierdził ,że miasto nie chce sprzedać ,a teraz to nawet za darmo bym jej nie chciał beczka bez dna !Tylko frajer kupi taką ruinę !!Trzeba było dawno o nią zadbać już dawno się sypała ,a teraz sprzedadzą za grosze i będą się chwalić jaki to interes zrobiło miasto.Czekam na informację publiczną od burmistrza za jakie pieniądze została teraz sprzedana !!!???

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Co przeszkadza burmistrzowi.Chalupe swoja niech sprzeda !!!! Za tom wieze to do kryminalu pujdzie burmistrz!!!Sprawe do prokuratury trzeba zglosc.Juz rozpie…..li amfiteatr !!!!Taczki wapnem pobielic i za bramy grodu go!!!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.