ZUS informuje o bardzo ważnej zmianie

Osoby, którym ZUS przelewa emerytury lub renty na konto bankowe w Skok Stefczyka muszą najpóźniej do 17 stycznia 2020 roku złożyć dyspozycje wypłat z nowym numerem konta.

Jest to efekt zmiany numeru kont w Skok Stefczyka. Wniosek złożony w ZUS musi zawierać podpis osoby uprawnionej do jego zgłoszenia tj. właściciela konta lub jego pełnomocnika.

– Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa poinformowała ZUS, iż zmiana rachunków płatniczych może dotyczyć również członków innych kas zachęcam wszystkich klientów kas do sprawdzenia czy właśnie ich nie dotyczy zmiana numeru konta – mówi Iwona Kowalska-Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Pozwoli to nam na terminowe przelanie pieniędzy na już nowe konto – dodaje. Jest to bardzo ważne z tego względu, że wpłaty dokonane przez ZUS w lutym na dotychczasowe numery kont będą zwracane do Zakładu z powodu niemożności ich doręczenia.

Źródło: dolnośląski oddział ZUS

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. emeryt nie w SKOK

    SKOK powinien poinformować o zmianach swoich klientów/członków- ma ich dane adresowe, telefon.
    \Wysłać informację nie jest trudno do tych osób, jeżeli może wysyłać oferty pożyczek to może ich powiadomić, czy jest potrzebna zmiana nr konta a nie posługiwać się ZUS-em.
    Wygodnictwo.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.