Tym razem pomogli pani Basi

Już po raz piąty uczniowie szkoły podstawowej w Bystrzycy przyłączyli się do ogólnopolskiej Stowarzyszenia Wiosna  – „Szlachetna Paczka”.

 

– W tym roku objęliśmy pomocą samotną panią Basię – mówi Justyna Zemła, opiekun szkolnego koła wolontariuszy, koordynator akcji. –  Zaangażowanie rodziców, dzieci i pracowników szkoły przyniosło nieoczekiwane efekty. Przygotowaliśmy 28 różnorodnych paczek zawierających żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Dzięki hojności społeczności szkolnej, sprzedaży domowego ciasta, gofrów oraz tostów w szkole, uzbieraliśmy ponad 1700 zł, za które zakupiliśmy lodówkę, toster, suszarkę do włosów i inne produkty, o których marzyła pani Basia.

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, indywidualnym darczyńcom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka – dzięki Wam przygotowaliśmy wspaniały, świąteczny prezent, który z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej!

Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców dzieci Szkoły Podstawowej w Bystrzycy te wszystkie paczki z prezentami trafiły do pani Basi

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.