W prezencie dla policji – waga

Gmina Jelcz-Laskowice od lat wspiera stróżów prawa środkami finansowymi zarówno przy zakupie samochodów policyjnych, jak i tych o wiele skromniejszych, ale również ważnych zakupach.

6 grudnia burmistrz Bogdan Szczęśniak przekazał komendantowi powiatowemu Policji Pawłowi Urbańczykowi oraz szefowi komisariatu w J-L Arturowi Dobrowolskiemu zakupioną z budżetu gminy precyzyjną, specjalistyczną wagę.
Policjantom przyda się ona przy ustalaniu dowodów w przypadku zatrzymania dilerów narkotykowych. Pozwoli precyzyjnie określić ilość przejętych narkotyków. O zakup sprzętu ze środków gminy wnioskował komendant Dobrowolski. Koszt urządzenia przekracza 3 tys. zł.

Źródło UMiG Jelcz-Laskowice

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

 1. Masz rację Mario ” kto bogatemu zabroni” ale burmistrz nie wydał swojej kasy tylko moja , Twoją , naszego sąsiada itp itd.
  W Jelczu jest na co wydawać szmal więc waga za parę klocków do zważenia raz, dwa , trzy razy w roku prochów jest rorzutnością. Tak żadko to się robi ,że można to zrobić naprawdę dzięki uprzejmości apteki , jubilera lub innego zakładu pracy gdzie posiadają dokładne wagi z legalizacją. No chyba że mają tego towaru towaru do ważenia ale to by coś było w mediach na ten temat.
  Tak czy siak do pilnowania tak drogiej wagi trzeba będzie oddelegowac z trzech policjantów.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Franek napisał:
  ,, Masz rację Mario ” kto bogatemu zabroni” ale burmistrz nie wydał swojej kasy tylko moja , Twoją , naszego sąsiada itp itd. …. ”

  W tym wypadku moją działkę i ten zakup jestem w stanie zaakceptować.
  …. , gożej jakby miał ją wydać na nierobów +

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. niech się policja zajmie wreszcie pijakami za przedszkolem na Liliowej. regularne imprezki się tam odbywają. a jeden „koleś” jest już tak bezczelny, że jak piją piwko to na full muzykę włącza w samochodzie (z resztą zaparkowanym na trawniku). pełna kultura. dj się znalazł. a policja jeździ i nie reaguje.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Zapewne życzeniem nas wszystkich jest to, aby ta waga stała bezużyteczna, czego życzę nam wszystkim 🙂 Nie róbcie jaj z ważeniem dowodów w sprawie korzystając z uprzejmości posiadacza wagi (apteka, jubiler itp.) Dobrze, że prośba policji została spełniona! Taka waga musi odpowiadać odpowiednim normom i spełniać obostrzone warunki. Niby zwykła waga, ale jej wskazania dla wielu mogą się stać „być albo nie być”.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.