Nowy teledysk oławskich raperów

Wczoraj odbyła się premiera klipu oławskiego składu WGWC

WGWC, czyli ARO i KBU, dwóch młodych raperów z ekipy 10 pięter działających już od kilku lat w oławskim rap podziemiu.
Po kilku latach, starsi i bogatsi o życiowe doświadczenia wspólnie postanowili stworzyć profesjonalny album, składający się z 13 ciekawych utworów.
Całość materiału można odsłuchać TUTAJ
Raperzy zachęcają też do obejrzenia teledysku

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (5)

 1. Klip, klipem…
  Promować się w lokalnej gazecie?! Podziemie? Pojęcia chłopaki nie mają o tym kim stali się w momencie promowania w owej redakcji, która wiedzę na temat podziemia w Oławie ma zerową. Bilbordy trzeba było brać. Gwiazdy. Trzeba było zapłacić za front strony w gazecie kilka tysi to byście przez tydzień co najmniej byli rozpoznawani w autobusie czy warzywniaku. I wtedy morale +5. Promotorzy Hip-Hop, Rap odmówili?! Gwiazdy co się bujają jak starej babie cycki. Gdyby to był przykładowo underground Wrocławia to za taką reklamę zostali by zjedzeni…Lokalni celebryci na froncie z typem, który nie radzi sobie na bicie. Aro? powiedzmy, że spoko, ale to jajo z pierwszej zwrotki powinien nauczyć się podstaw. Proponuję zacząć od prostego: 1-2-3-4 a później próbować wchodzić na: 1 i 2 i 3 i 4 i. I tak na marginesie…takie legendy jak Rychu Peja mają problem z oceną tego, kiedy można nazwać się raperem. A ich już ochrzczono: Raperzy z Oławy. Zasłużeni tak, że wiki pęka w szwach. Oława +5km i nic dalej, oto wasz zasięg.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Mieszkaniec

   Moc świąt to znaleźć możesz sobie w pakiecie reklamy Play’a. „1z5” faktycznie troszkę pospinany, ale szukanie rozgłosu w Hip-Hop’ie ( zaznaczam, że to tzw „głębokie podziemie” ) poprzez wiadomości powiatowe razi w oczy. Jesteś słaby to leżysz w cieniu. Brak wyników w czymkolwiek z czasem powoduje frustrację, bezsilność na tle różnych uczuć. Tonący brzytwy się chwyta, a w tym przypadku to redakcja lokalnej gazety. Widocznie komuś zależy na miejscowym „fejmie” aby się dowartościowywać. …”Jesteś słaby, więc tani i to są ku*** kpiny” – Peja.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.