Mimo trudności Tomcio walczy! Prosi o dobre myśli

Tomcio wciąż dzielnie walczy z podstępną chorobą. Ten chłopiec ma niezwykłą siłę, ale jego rodzice podkreślają, że ogromnie ważne jest wsparcie tysięcy osób, które angażują się w akcję pomocy.Tomcio źle się poczuł, dlatego trafił do szpitala, to pokrzyżowało plany związane z wykonaniem biopsji w Zurichu. Tomcio pojedzie w innym terminie

– Tomcio dzisiaj pojechał do szpitala ponieważ źle się czuł w weekend – czytamy na facebookowym porfilu. – Prosimy o dobre myśli wysyłanie w stronę mojego i Waszego Tomcia Walecznego. Jesteśmy na neurologii i zostaniemy tu trochę. Tomcio wciąż na wojennych szlakach, a choroba ta jest nieprzewidywalna często próbuje dokopać z każdej strony i kąsa jak smok. Pokrzyżowała nam plany, ponieważ przez to nie pojeździmy do Zurichu w wyznaczonym terminie. Mimo że wszystko było już zaplanowane, zabieg, pobyt, kupione bilety, cudowni ludzie z Polonii w Zurichu gotowi pomóc. Ech…. plany i choroba onkologiczna. Dwa przeciwległe bieguny. Bardziej się oddalą od siebie niż przyciągają.

Ale moi drodzy walczymy i prosimy licznie przybywajcie na bieg dla dzieci (już w tą niedzielę od 11.00 w Oławie zapisy na zmierzmyczas.pl bieg Dzieci Dzieciom Bieg dla Tomcia Walecznego) i na mikołajkowy festyn (szukajcie tam Tomcio Skrzatów:)) aby swoją obecnością, śmiechem i dobrą zabawą rozsiewać energię, miłość i dobro w czystej postaci, która niewątpliwie do nas dotrze.
„Tam gdzie śmieje się dziecko śmieje się cały świat.
Pamiętajcie też o koncercie. Już 7 grudnia. Będzie świątecznie i magicznie. PLAKATY PONIŻEJ

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.