Uczciwie zarobię na swoją pensję

Gmina Oława. Samorząd. Nowym wicewójtem gminy Oława został Tomasz Oleksyn

To mieszkaniec Jelcza-Laskowic, który w lokalnej polityce powiatu oławskiego pojawił się tylko raz. W 2018 roku startował do Rady Miejskiej z list Prawa i Sprawiedliwości. Zdobył tylko 60 głosów i mandatu nie uzyskał.

Na wicewójta gminy Oława typowany był od wielu tygodni. – To wybór merytoryczny, osoba bardzo dobrze przygotowana – podkreśla pełniący obowiązki wójta gminy Oława Henryk Kuriata. – Jestem przekonany, że sprawi, że gmina będzie się mogła rozwijać lepiej. Będziemy działać wspólnie, ale rozwój gospodarczy to jest ta gałąź, w której szczególnie może mi pomóc Tomasz Oleksyn. Po przeczytaniu jego CV i rozmowie z osobami, które go znają, nabrałem przekonania, że podejmuję dobry wybór. Było kilka nazwisk, ale wybrałem najlepszego kandydata.

W komentarzach mieszkańców pojawiają się głosy, że to kolejny nominant Prawa i Sprawiedliwości w urzędzie. Jak komentuje to Kuriata? Artykuł w całości w e-wydaniu: TUTAJ (Koszt e-wydania 2.90 zł)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

 1. Następny do przecinania wstęgi na uroczystości otwarcia drogi…
  Zasłyną już w pierwszym tygodniu w urzędzie od wszczynania burd i umiejętności parzenia kawy i najdroższych sprzętów służbowych.
  Ludzie naprawdę rozpiszcie te referendum i zaproponujcie jakiegoś MIEJSCOWEGO kandydata do pracy.
  To co się obecnie dzieje w gminie to jakaś kpina z wszystkich mieszkańców.

  Ogon rządzi psem a teraz są dwa ogony.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Szaramyszka

  A ja odebrałam nowego wójta zupełnie inaczej… ciepły i życzliwy człowiek. To moje pierwsze wrażenie. Ma silną osobowość, ale jest grzeczny i skromny. Nie wiem kto wypisuje takie bzdury, ale to nie prawda z tym „sprzętem”… durne gadanie Nie wiem o co chodzi z tą kawą, ale sama widziałam, że robi ją sobie sam. Przyniósł jakąś pozytywną energię do tego urzędu. Ja tam trzymam za niego kciuki.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Dobrze że o rym gazeta napisała. Oczywiście gość z pis więc trzeba było uderzyć. A co z byłym radnym z Platformy który wyjechał do Anglii i pobierał dietę albo czemu nie piszecie że ZWIK przegrał i kto zapłaci za błędy prezesa. My mieszkańcy. podczas deszczu n9edrożne są kanały, główne ulice miasta zalane, ale przecież nie napiszecie n9c na prezesa ZWik bo jest z nadania Platformy, którą chronicie na każdym kroku.
  kamiński i trybulski dziennikarze pożal się boże ile wam obiektywizmu brakuje. Nadajecie się obaj do reżimowej tvp wiadomości. ten sam poziom rzetelności.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Mieszkaniec

  A mógł Pan Kuriata rządzić sobie spokojnie, a tak ma referendum teraz jak w banku. Wystarczyło wziąć sobie kogoś z gminy. Ale nie….obcy zaciąg i teraz klops. Lud gminy wkurzony. Już machnąłem ręką na fakt, że Pan Panie Komisarzu jest z daleka i nawet miał Pan moją sympatię za wprowadzane porządki w gminie…..tak teraz wszystko runęło za ten transfer z J-L. Warto bylo?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Proszę podać publicznie najlepiej na następnej sesji ile będzie zarabiał ten fachowiec na stanowisku Wice Wójta??

  I prosilibyśmy o monitorowanie premii dla tego fachowca od parzenia kawy. Bo już legendy są opowiadane, że Pan ma wygórowane życzenia co do sposobu podawania sobie kawy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Tomasz został wójtem? Ale super! Gratulacje! Odpowiedni człowiek do pełnienia tej funkcji. Oj będzie się w gminie działo, on się nie pier…li w tańcu. Konkretny facet. Haha, ale numer. Tomasz, super, jeszcze raz gratulacje!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. Szaramyszka

  Panie „gość” i inni hejterzy, a wy ile znacie człowieka, że już go atakujecie? Wy nawet tego pieredzego wrażenia nie mieliście ale obsrywać to pierwsi. Co za bzdury wypisujecie? Pajacujecie bo niby anonimowi jesteście w internecie? Proponuję zrobić wywiad z sekretarką na temat kawy. Może okazałoby się, że on tylko herbatę pije… legendy krążą… ależ małostkowi jesteście. Co to za argument, że mieszka w Jelczu. Urodził się w Oławie też nie dobrze? Co to za różnica? Merytoryczność się liczy, wiedza, umiejętności, a nie gdzie się urodził i gdzie mieszka.
  Wstyd mi za was.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 8. Widzę tu samych fachowców od krytykowania, którzy anonimowo kryją się przed ekranami swoich pewnie drogich monitorów, z najlepszą kawą na świecie ( bo to jest najistotniejsze). Zbierajcie i rozsiewajcie dalej płotki, arcy absurdalna lektura z tego wyjdzie. Merytoryczną stroną zajmie się ktoś inny. Owocnej pracy życzę wice wójtowi. Trzymam kciuki.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.