Zbierają podpisy i mówią: – STOP 447

8 listopada w godzinach 16.00-18.00 w okolicach oławskiego targowiska będą zbierane podpisy pod projektem ustawy „o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego”

– W maju 2018 roku USA wsparło te bezpodstawne żądania wprowadzając ustawę 447 – mówi Bogdan Diakowski z Konfederacji Oława. – Musimy dać temu odpór prawny. Nasz cel to przekonanie 100 tysięcy Polaków, aby podpisali się pod obywatelskim projektem ustawy w tej sprawie. Roty Marszu Niepodległości oficjalnie zarejestrowały zbiórkę podpisów.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (6)

  1. To antysemicka i promoskiewska fałszywa propaganda bolszewickich prowokatorów i oszustów. Ustawa 447 ani nie ma najmniejszego wpływu na polski system prawny ani nie zobowiązuje Polski absolutnie do niczego. Sprawy spadkowe w Polsce regulują polskie przepisy i tylko Sejm może je zmienić. Mienie bezspadkowe jest własnością państwa i koniec. Niektóre żydowskie koła, jeśli chcą ogólnych odszkodowań wojennych, to mogą ich żądać wyłącznie od Niemiec albo od Rosji, ale nigdy od Polski. Jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o wydarzeniach historycznych i o przebiegu II wojny światowej, niech się zamknie, bo inaczej my go zamkniemy.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.