Klasa Toyoty wystartowała

.

Jelczańska fabryka silników Toyoty we współpracy z Zespołem Szkół im. Jana Kasprowicza w J-L uruchomiła klasę patronacką „by Toyota Way”. Uroczysta inauguracja odbyła się 4 października

Porozumienie o objęcie patronatem klasy branżowej I stopnia w jelczańskim Zespole Szkół podpisano 22 marca 2019 w siedzibie fabryki Toyoty. Zgodnie z nim 1 września naukę w klasie patronackiej podjęło 24 uczniów w zawodach – mechanik pojazdów samochodowych oraz operator obrabiarek skrawaniem.
– Projekt połączył wartości Toyoty, którymi są: szacunek, praca zespołowa, wiara w siebie i ciągłe doskonalenie z wartościami szkoły, której motto brzmi „nie ma edukacji bez relacji” – powiedziała, witając gości na uroczystości otwarcia klasy, dyrektorka Zespołu Szkół Agnieszka Żak.

Więcej w najnowszym wydaniu Gazety Powiatowej. Wersja elektroniczna dostępna TUTAJ

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (5)

  1. Pracownik Toyoty

    Płacy na dolnej granicy przyzwoitości. Natomiast warunki są lepsze niż u innych korporacji czy „Januszeksów”. Jeżeli wpasujejsz się w panujące zasady i będziesz robił swoje, powinno ci się spodobać. Na początku może się wydać „dziwnie”, bo specyfika relacji wewnątrz jest trochę inna niż w większości zakładów, ale to wrażenie szybko znika jak się zaklimatyzujesz.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.