Edyta Kubik nową posłanką…

…na dwa dni

Mieszkanka naszego powiatu, w ostatnim czasie bardzo aktywna członkini komitetu „Stop budowie zakładów elektrolitu w Godzikowicach”, przyjmie dziś ślubowanie poselskie.

W 2015 roku startowała do Sejmu z list Kukiz’15. Z okręgu wrocławskiego mandat zdobył jedynie Kornel Morawiecki, ale Kubik zajęła drugie miejsce. Po śmierci marszałka seniora, to ona zostanie parlamentarzystką. Funkcję będzie sprawować zaledwie przez dwa dni, ponieważ już jutro Sejm kadencji 2015-2019 zakończy swoje obrady.

W ostatnich latach drogi Edyty Kubik i ruchu Kukiz’15 się rozeszły. Wspierała Wolnych i Solidarnych Kornela Morawieckiego, a niedawno była przymierzana do startu w wyborach parlamentarnych ze Skutecznych Piotra Liroya Marca. Ostatecznie na Dolnym Śląsku nie zarejestrowano list tego ugrupowania.

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (20)

 1. Wycieczka do Warszawy na koszt podatników i w tej kategorii należy to rozpatrywać.
  Swoją drogą to jest bez sensu, ze na 2 dni kogokolwiek na to miejsce powołują. Pewnie za Szyszkę też kogoś powołają, bo przecież płaci podatnik.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Mogłaby chociaż podziękować tym dzięki którym w ogóle miała możliwość startu i zajęła drugie miejsce, ale po tym jak się wobec nich zachowała raczej wątpię, żeby stać ją było na taką elementarną przyzwoitość.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Możecie mówić co chcecie, ale w dalszym ciągu jest to osoba stojąca co najmniej o dwie ligi wyżej (pod każdym względem) niż kandydaci na posłów z Oławy i okolic startujący w ostatnich wyborach. Mimo, że będzie to niezwykle krótka kadencja, życzę powodzenia i gratuluję.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. widzisz Edytka to zazdrośnice dwie piszą nie marwt się, ania i magda nigdy nie wychylą głowy ponad zwykłe radne choćby zaplakatowały całą Oławę. Ale teraz muszą swoje żale wylać bo obie są sfrustrowane i przegrane i są świadome że nic więcej już nie zrobią.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Ja obstawiam że to ,,zamaszysta” wypisuje te bzdury , etatową specjalistka od przegrywania każdych wyborów , niech sobie pisze – tyle może , a nie czekaj , jeszcze podwójnego kebsika może obskoczyc , na banery znowu wrzuci zdjęcia sprzed 30 kg …

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. hehe odezwały się urzędniki same na tym forum. Wiadomo skoro Pani Edyta jest im nie przychylna za inwestycje Chińczyków i wytyka im błędy to podnoszą głoś. który rady/ wójt/ poseł/ burmistrz itp robił by tyle rabanu i walczył o ludzi w ich słusznej sprawie, który?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.