Wciąż bez śladu. Dołącz do poszukiwań Artura

Artur zaginął 18 sierpnia i do tej pory nie udało się go odnaleźć. Uciekł z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. 25-latek mówił, że chce popełnić samobójstwo. Do redakcji dzwonili czytelnicy, którzy twierdzili, że widzieli Artura w Siedlcach, ale jak się później okazało był to jego brat. Były też głosy, że poszukiwany bawił się na dożynkach w Domaniowie, to również nieprawda.

Iwona, kuzynka Artura poprosiła o pomoc „Fundację Na Tropie”. W najbliższą sobotę organizowane są poszukiwania. Zbiórka chętnych do udziału w tej akcji o godzinie 8.00 przy ul. Ligockiej 1, we Wrocławiu (boczna ulicy Obornickiej, parking wzdłuż ulicy). – O godzinie 8.30 odbędzie się odprawa i podział na grupy. Prosimy o punktualność – mówią organizatorzy. – Zalecamy obuwie sportowe lub trekkingowe, długie spodnie, nakrycie wierzchnie. Każdy wolontariusz powinien zabrać ze sobą zieloną kamizelkę odblaskową!

Co zabrać
– kamizelka odblaskowa
– kto posiada radio telefon pracujący na pasmach PMR
– latarka
– naładowany telefon komórkowy
– woda do picia
– długopis

UWAGA: aby brać udział w poszukiwaniach trzeba mieć ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie prosimy by poinformowały nas o swoim wieku. Będzie wymagana zgoda rodzica na udział w poszukiwaniach.

Do udziału w poszukiwaniach można zgłaszać się przez profil na Facebooku – link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1085458244991946/

WAŻNE: aby jak najsprawniej zorganizować poszukiwania musimy wiedzieć ilu nas będzie. Zaznacz „wezmę udział” tylko w przypadku kiedy jesteś pewien/pewna, że się pojawisz. W przeciwnym razie zaznacz „zainteresowany”.

Dla przypomnienia :
18 sierpnia 25-letni Artur Kuczera samowolnie opuścił Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego.
Choruje na schizofrenię paranoidalną. Nie ma przy sobie leków!
Ma 175 cm wzrostu, jest szczupły, posiada bujne ciemne włosy i zarost.
W momencie oddalenia się z centrum ubrany był w białą koszulę, niebieskie krótki spodenki i klapki. Nie ma przy sobie dokumentów ani pieniędzy.

 

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.