Bił i atakował. Mieszkańcowi wbił w plecy nóż

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali 22-letniego Dominika, która dźgnął nożem dwie osoby! Mężczyzna od dawna był agresywny. Niszczył też samochody…

31 sierpnia przy przychodni w Jelczu-Laskowicach zaatakował mieszkańca, sprowokował kłótnię, uderzył 31-latka i zadał mu dwa ciosy nożem w plecy. Mężczyzna trafił do szpitala. Około dwóch tygodni wcześniej na placu Jana Pawła spotkał obywatela Ukrainy. Kilka ulic dalej zaatakował go. Scenariusz podobny, najpierw wymiana zdań, szarpanina i bójka. Tym razem 22-latek użył gazu łzawiącego, prysnął mężczyźnie w twarz i pchnął go nożem w obojczyk. Zatrzymany jest dobrze znany policji, uszkodził też kilka samochodów w Jelczu-Laskowicach. Więcej o tej sprawie napiszemy w najbliższym wydaniu „Powiatowej”. Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali 22-latka 5 września około południa. Od kilku dni ukrywał się w mieszkaniu kolegi… Zawnioskowano o areszt tymczasowy dla zatrzymanego. Odpowie za narażenie człowieka na utratę zdrowia i życia, za spowodowanie uszkodzenia ciała oraz za zniszczenie mienia.

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

 1. Przerażona 😰

  Takiego czubka z automatu powinno się wsadzić na dożywocie. Nie wiadomo komu krzywdę zrobi, może nawet każdemu dziecku które napotka! Dlaczego takie osoby chodzą ulicami? Czy zawsze musi dochodzić do mordu a potem sensacji i w końcu odsiadka? Co to za prawo?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Oławska Prokuratura jak zwykle nic nie zrobi,!!!tak samo jak z Darkiem P. z Oławy, który ukradł juz kilkanaście rowerów, kupię sprzętu budowlanego , spalił auto , ostatnio nawet latał z siekierą naćpany, co musi się jeszcze wydarzyć?

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Dlaczego nie odpowie za próbę zabójstwa i to z premedytacją??? Dźgnął w plecy dla rozrywki? Co to znaczy narażenie na utratę zdrowia i życia?? Narazić na utratę zdrowia to się można nie ubierając kasku na rolki..

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.