ARTUR z Siedlec WCIĄŻ SIĘ NIE ODNALAZŁ!

Przypominamy, że ma 25 lat. 18 sierpnia o godzinie 19:00 uciekł z Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Ma 175 cm wzrostu, jest drobnej budowy ciała, ma bujne włosy, brodę. Ubrany był w białą koszulę, krótkie, niebieskie spodenki z białymi lampasami, miał klapki.

– Jest chory na schizofrenię paranoidalną, nie ma przy sobie lekarstw – mówi jego kuzynka. – Nie ma dowodu osobistego oraz pieniędzy.
Po tym, jak opuścił szpital, widziany był we Wrocławiu przy ul. Wybrzeże Jana Conrada-Korzeniowskiego. Mógł kierować się w stronę Oławy lub Siedlec. Post, który opublikowaliśmy 20 sierpnia udostępniło bardzo dużo osób, zasięg był ogromny. Informacja dotarła do ponad 70 000 użytkowników Facebooka! Niestety do tej pory nie odezwał się nikt, kto miałby konkretne informacje w sprawie chłopaka. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Psie Pole tel. 71 340-44-33, 71 340 45 25 lub najbliższą jednostką policji

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

  • Dziękuję za czujność. Niestety obie informacje nie są prawdziwe. Artura nie ma w Siedlcach, w Domaniowie na dozynkach był jego starszy brat. Bardzo często są ze sobą myleni. Jeśli jednak Zenek oraz xd byliście lub jesteście pewni tego co piszecie dlaczego nie wzywacie policji??? Przypominam że Artur jest chory i nie przyjmuje leków od 2 tygodni.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. Zenek oraz xd. Artur nie przebywa w Siedlcach,to jest pewne i sprawdzone przez policję. Wczoraj na dozynkach był jego starszy brat często są myleni. Szczególnie teraz. Dziękuję za czujność. Następnym razem proszę wezwijcje policję.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Za nim ktokolwiek coś napiszę, proszę dwa razy się zastanowić, trzeba być czegoś pewnym żeby pisać takie komentarze.Artur nadal jest poszukiwany!! bardzo byśmy chcieli żeby to on bawił się w Domaniowie na dożynkach ,niestety tak nie było!! Nadal prosimy o udostępnianie ,wierzymy ,że Artur znajdzie się cały i zdrowy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Artur wcale nie ma schizofrenii paranoidalnej tylko silną nerwicę natręctw. Skąd wiem? Dużo go obserwowałem i rozmawiałem z nim. Nie ma objawów wytwórczych typu głosy i halucynacje jest niebezpieczny jedynie dla siebie. Schizofrenia została mu wpisana tylko po to żeby nie płacił za pobyt na oddziale bo był nieubezpieczony miał jeszcze 2 TK głowy chłopak by się nie wypłacił. Gdyby zbadali go biegli sądowi jestem pewny że zauważyli by to.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Skąd posiadasz takie informacje? Czy jestes lekarzem?? Obserwowałes/las go…domyślam się kto podszywa się pod tym pseudonimem. Otóż wierz mi że od marca Artur głosy słyszał, głosy które powstrzymywaly go przed samobójstwem. I wiem o czym pisze. Nie jestem lekarzem i być może diagnoza nie była trafiona. Ale na pewno nikt w szpitalu nie stawia diagnoz po to by pacjent uniknął płacenia za pobyt w szpitalu.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Witam
  Widziałam dzisiaj Artura na skrzyżowaniu
  Morwowa bardzka! Kierował się w stronę Swierdowskiej we Wrocławiu! O godzinie ok. 15:30 zwrócił mija uwagę bo nerwowo się zachowywał! I miał klapki? Sandały na nogach a jest dość chłodno! Zgłaszałam to na Policję i dzwoniłam tez do programu alarm gdyż tam właśnie dowiedziałam się ze jest poszukiwany taki chłopak!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.