Nocna kontrola

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z oławskiej komendy zauważyli zaparkowany samochód marki Rover 25, który miał otwarte drzwi od strony kierowcy

– Powyższa sytuacja wzbudziła czujność policjantów, którzy w obawie o życie i zdrowie kierowcy postanowili sprawdzić przyczynę postoju – mówi asp. Wioletta Polerowicz z KPP w Oławie.

Do zdarzenia doszło około godz. 3:40 w Oławie przy ul. Opolskiej. Policjanci skontrolowali mężczyznę. Okazało się, że kierowca, 29- letni mieszkaniec Oławy, w portfelu miał woreczek foliowy z białym proszkiem. Po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszami, mężczyzna przyznał, że woreczek jest jego własnością, a jego zawartość to amfetamina.

Mieszkaniec miał przy sobie 1,40 grama amfetaminy.

Przypominamy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem środkami odurzającymi.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności sprawy, w tym również to skąd podejrzany miał środki odurzające i czy zajmował się ich dystrybucją.

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

 1. No k…, brawurowa akcja policji.
  Bohatersko resztę swoich godzin pracy funkcjonariusze spędzili na papierologii i no nie bójmy się mocnych słów: sukces… 1,4g dawka nie tylko „dilerska”, ale i śmiertelna.
  Czuję się bezpieczniej, zwlaszcza, że rowery w Oławie znikaja i to masowo, więc wkrótce nikt szaleć po chodnikach nie będzie.
  Także 1,4g amfetaminy, po raz kolejny, brawo, do odznaczenia.

  P.S.
  Komentarz zawierał lokowanie ironii…

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.