Z narkotykami w garażu i samochodzie

Oława. Znaleźli. Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę forda escorta

30-letni oławianin trafił do policyjnego aresztu, ponieważ znaleziono przy nim trzy woreczki z amfetaminą. Jednak funkcjonariusze nie skończyli na tym, przeszukali także garaż mężczyzny, tu znaleźli więcej narkotyków. – Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 105 gramów marihuany i 16 gramów amfetaminy – mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie. – Z tej ilości można by uzyskać ponad 500 porcji marihuany i 160 porcji amfetaminy.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Grozi za to kara do 3 lat więzienia, a gdy przedmiotem przestępstwa jest znaczna ilość narkotyków nawet do 10 lat. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem środkami odurzającymi.

(AH)

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

  1. Sprzedawać marihuanę w sklepie, brać podatki i dawać miejsca pracy, pozwalać rolnikom uprawiać a sklepikarzą handlować.
    Tak się tylko mafia bogaci, więzienia przepełnione, na tym tle są wojny grup przestępczych., morderstwa itp.
    Wszystko jest dla ludzi, marihuana (legalna np. w Holandii, od niedawna w Polsce w aptece na receptę) nie ma gorszego wpływu jak uzależnienia od alkoholu czy hazardu.
    Gdyby marihuana była legalna, jej jakość była by kontrolowana przez państwo, mlodzież może nie sięgała by po chemiczne wynalazki jak dopalacze, czy twarde narkotyki jak lsd, kokaina, heroina czy inne świństwa ładowane dożylnie.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.