Potrącenie rowerzystki. Kierowca nietrzeźwy

Oława. Wypadek. 0,19 (mg/l) czyli blisko 0,4 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca, który 6 listopada potrącił rowerzystkę
Do wypadku doszło około godz. 9.15 na ulicy Zwierzynickiej przy skręcie na śluzę. Kierujący nissanem almerą mieszkaniec Oławy, jadący od strony Zwierzyńca Dużego potrącił rowerzystkę. Kobieta jechała ścieżka rowerowa ze Ścinawy Polskiej do Oławy.
Poszkodowana ze złamaną prawą ręka i obiciami ciała trafiła do szpitala w Oławie.
– Kierowca ma 0,19 (mg/l) – mówi sierżant sztabowy Tomasz Gontlach. – Sprawa zostanie skierowana do sądu.
(WK)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

 1. Czesiu a co to jest „se”? W normalnej Europie dopuszczalne jest 0.5, a nawet 0.8. Czy sierżant sztabowy odróżnia mg/l od promili? Ale reasumując 0,4 promila to nie jest stan upicia. Wystarczy jedno piwo. Lampka wina. Cała zachodnia Europa tak jeździ i odziwo ma mniej wypadków od polskich kozaków za kierownicą. Problemem nie jest alkohol tylko mentalność polskich kierowców.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. ZUS działaj

  Anonim napisał;

  ,,Gazeta Wrocławska podała, że m. in. w Jelczu- Laskowicach na 32 funkcjonariuszy w pracy jest 6 w tym dwóch komendantów i dwóch kierowników. Jak wygląda sytuacja w naszym powiecie?”

  a co jeszcze ZUS robi, że agenci nie sprawdzają legalność zwolnień L4 i nie ,,uzdrawiają pacjentów” ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. 0.19 promila czy 0.19 mg/l podajecie sprzeczne informacje a po drugie stan nietrzeźwości według kk to stan od 0.5 promila więc tak czy tak nie możecie napisać że kierowca był nietrzeźwy, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Pozdrawiam i nie róbcie takich byków w przyszłości

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.