Wysypywała marihuanę z młynka, a policjanci przechodzili obok

Policjanci z Oławy zatrzymali dwie osoby w wieku 24 i 16 lat, które miały przy sobie narkotyki. To działo się 2 sierpnia. Patrolujący miasto zauważyli chłopaka i dziewczynę, siedzących na progu drzwi wejściowych do budynku. – Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy osoby te nie potrzebują pomocy – wyjaśnia podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie.- Podeszli i zauważyli, jak nastolatka wysypuje z młynka na kartkę susz roślinny, który po sprawdzeniu okazał się marihuaną. Obok dziewczyny siedział młody mężczyzna, przy którym funkcjonariusze znaleźli amfetaminę (kilkanaście porcji).
***
24-latek z Oławy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Nieletnia trafiła do policyjnej izby dziecka. Jej dalszym losem zajmie się sąd rodzinny.  Ponadto w pobliżu budynku, gdzie zatrzymano młodych ludzi, policjanci znaleźli rower, sprawdzili jego pochodzenie i okazało się, że został skradziony na terenie powiatu brzeskiego. Rower zabezpieczono. Teraz policja ustala w jakich okolicznościach znalazł się w Oławie i kto go ukradł.

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. heheh a rodzice gdzie byli???…. przecierz to dorosli ludzie,nie każdy chla wóde i browary. Ja gdybym był policjantem, to odstąpiłbym od karania ścigania i stresowania pokolenia które woli marihuane zamiast alkoholu…Wiele osób w całym kraju coraz częsciej wybiera nature zamiast alkoholu.Szkodliwość marihuany i alkoholu jest nieporuwnywalna!!! nic dziwnego że mądrzejsze społeczeństwo ,dla relxu wybiera używki mniej szkodliwe ,i niezabużające świadomości do stanów ,,nic NIEPAMIĘTAM BO WÓDE PIŁEM,,

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.