5 złotych medali Agnieszki na jednych mistrzostwach! Komendant główny wyróżnił ją srebrną odznaką!

W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka z policyjnymi sportowcami, którzy odnieśli znaczące sukcesy . Wśród laureatów była oławska policjantka, sierż. szt. Agnieszka Burdelak, wielokrotna medalistka Mistrzostw Zawodowych Służb Mundurowych. Jej pasją jest pływanie – tę dyscyplinę sportu uprawia od 20 lat. Nie jest to jedyne zajęcie sportowe Agnieszki, od 6 lat startuje w zawodach triathlonowych, na tym polu również odnosi sukcesy. Za swoje sportowe osiągnięcia otrzymała z rąk Komendanta Głównego Policji, nadinsp. Jarosława Szymczyka, srebrną Policyjną Odznakę Sprawności Fizycznej i pamiątkowy ryngraf. Wyróżnionym składał gratulacje także Andrzej Kraśnicki prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wśród obecnych gości nie zabrakło osób znanych ze świata sportu m.in. Andrzeja Strejlau, Grzegorza Skrzecza i Andrzeja Suprona. Nadinsp. Jarosław Szymczyk w swoim wystąpieniu podziękował za trud wkładany w treningi i godzenie tej szczególnej pasji z codziennymi obowiązkami służbowymi. Słowa wdzięczności skierował także do rodzin i najbliższych sportowców. Sierż. szt. Agnieszka Burdelak pracuje w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Ostatnie osiągnięcie sierż. szt. Agnieszki Burdelak, to 5 złotych medali przywiezionych z Mistrzostw Służb Mundurowych w Pływaniu, które odbyły się 25 czerwca bieżącego roku w Warszawie.

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (13)

 1. Rolf Michałowski

  A jakie osiągnięcia ma ta dzielna Pani Starszy Sierżant na polu ścigania przestępstw rozpasanej korupcji w oławskich samorządach? Dlaczego dopiero Policja z Łodzi musiała zatrzymać i doprowadzić do Prokuratury na drugim końcu Polski wójta Gminy Oława Jana K.?

  Korupcja kwitnie. Majątek i budżety oławskich samorządów są rozkradane na potęgę, a miejscowa Policja … pływa. BRAWO!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Anonimie! Rolf Michałowski jest działaczem społecznym. Jest pełnomocnikiem stowarzyszenia mieszkańców i działa w interesie i z upoważnienia mieszkańców. Chcesz mu zabronić komentowania aktualnej sytuacji i zachowania władz? Chcesz mu zabronić publikowania tego, co inni myślą, ale boją się represji ze strony lokalnej sitwy? To raczej tobie należałoby zakazać chamskich ataków na osobę Rolfa Michałowskiego.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Mam nadzieję że oławska policja tych rynsztokowych wpisów nie zapomni, i nie daruje, szybko i sprawnie. Policjantka zasługuje na szacunek i jest chroniona prawem. A tego wpisującego to trzeba resocjalizować niezwłocznie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Ale jaki to sens, pójdzie sprawa do sądu, załapie słusznie wyrok to będzie pisał, że to układ, komunistyczna skorumpowana sitwa go skazała. Sugeruje go olać i jednocześnie apel do redakcji aby nie publikować wpisów jegomościa z Niemiec, który w swoich wpisach nagminnie obraża i pomawia innych.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Szanowna Mario. Czasy „resocjalizowania” krytyków władzy, w więzieniach i psychuszkach, już minęły. Nie zamknęliśmy ani Lisa, ani Olejnik, ani Michnika, ani Żakowskiego, choć wysługują się obcej agenturze, posługują się kłamstwem i szkalują Polskę. Czasy się zmieniły, a o twoich czasach można już tylko powiedzieć: to se se wrati.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.