Sprawcy pobicia w rękach policji!

Sprawna akcja. Mężczyźni, którzy 25 czerwca pobili nastolatka zostali zatrzymani przez oławską policję. To dwóch mieszkańców Oławy, w wieku 26 i 31 lat. Jednego z nich policja zatrzymała wczoraj, dziś ujęli drugiego sprawcę. Postawiono im zarzut pobicia, obaj przyznali się. Ustalane są wszelkie okoliczności tej sprawy. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Jeden z podejrzanych w przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu oraz za przestępstwa narkotykowe. Przypomnijmy, że do pobicia nastolatka doszło przy ulicy Paderewskiego około godz. 18.00. Chłopak ma uszkodzony kręgosłup. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/79203-pobili-uciekli-chlopak-uszkodzony-kregoslup/

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (20)

 1. MotehrBoard

  Nawet w swoim mieście nie można się bezpiecznie czuć. Jak nie pod wieżowcem to na osiedlu. Dla mnie typowa frajerzyna takie pajace, jeden kozaczy potem dostaje wpier… a na drugi dzień już cwany przyłazi z grupą.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. I co z tego, że są w rękach Policji? mamy takie prawo, że jeśli nie byli karani to dostaną co najwyżej zawiasy lub prace społeczne nic więcej im nie grozi. Już więcej by dostali gdyby zniszczyli mnie lub cos ukradli. Proszę spojrzeć w KK a dowiecie się jakie są kary za zniszczenie mienia a jakie za pobicie. Śmiech na sali. Do póki za pobicie nie będzie twardej odsiadki min 5 lat to nic się nie zmieni. Dla takich ludzi przechadzka na Policję czy po salach sądów to żadna nowość i z pewnością nie wpłynie to na nich dyscyplinująco.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Wszyscy najeżdzacie na nich …że patologia itd. Więc powiem tak żadna patologia ale trzeba zawsze wysłuchać dwoch stron …. najlepiej oceniac jak się nie wie dokładnie jak było….takie moje zdanie i żeby była jasność nie popieram przemocy wobec słabszych ale może ktoś się przeliczył……….

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Trzeba brać na poprawkę, że to teraz gówniażeria zabiera się za zaczepki. Mieszkam na Paderewskiego i codziennie widzę co się dzieje. Do każdego się rzucają, a jak przyjdzie co do czego to oni przecież nic nie robili. Znam te bajeczki

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.