Zginął pirat drogowy, który uciekał przed policją

43-latek zginął w wypadku w gminie Żórawina. Z wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec Sobociska jechał z bardzo dużą prędkością. Hyundai, którym kierował  9 czerwca wieczorem rozbił się o budynek w Wojkowicach. Przypomnijmy, że na początku maja ten mężczyzna uciekał przed policją, wtedy w Stanowicach jechał BMW z prędkością blisko 160 km/godz. Na koncie miał sporo kolizji. Ukrywał się przez dwa dni przed policją, sam zgłosił się na oławską komendę.

 

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (43)

  • A pomyślałeś ze ten dobry człowiek zniszczył w tym wypadku komuś życie, w czasie wypadku uderzył w bydynek i mógł komuś zniszczyć dorobek życia. Wiec takiego człowiek , który jeździ bezmyślnie, żeby tylko pokazać stuningowana furę raczej mi nie żal

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. Pan Robert (…) poszedl do ziemi, na wlasne zyczenie poniewaz byl niespelna rozumu. Ludziom o takiej osobowosci nie powinne byc wydawane prawo jazdy, plus zakaz posiadania samochodu. W sumie to bardzo dobrze ze sie zabil bo przykre by bylo to gdyby kogos inmego pozbawil zycia, a tak (…) sam sie wyplewil. Szkoda tylko rodziny…

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Zastanówcie się najpierw później piszcie, jego syn jest w 2 gim jak on będzie wsie czuł czytając te wiadomości?
  Zginoł, nikt mu życia nie zwrócić, ale fajnie przestrzeni dziecią i niech zapamietają go takim jakim był.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Dla rodziny może było to wybawienie z koszmaru który zgotował im ojciec. Może teraz matka będzie mogła żyć bez strachu, odzyska syna którego ojciec doprowadził do poprawczaka . Tak jak ktoś napisał . Karma wraca. Zabawa dla Niego się skończyła .

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. „Co bys cie zrobili gdyby to wasz tato tak umarł!!!!!!!!!”
  – gdyby nasz tato umarł zabity na drodze przez tego Pana to bylibyśmy wściekli na cały świat

  Tak umarł człowiek, wstydzę się swoich uczuć i myśli o tym co się stało ale Jego działania ostatnie wzbudzały strach i przerażenie wśród innych. Sam jestem ojcem i codziennie drżę o swoje dzieci idące do i ze szkoły bo nie zawsze mogę być przy nich….. Do tego lekceważenie wymiaru sprawiedliwości (ucieczka przed policją) – no rysuje się obraz złotego i prawego człowieka zapierd…. przez wsie 160 km/h. Aż strach pomyśleć jakby każdy z nas był taki nieskazitelny i prawy.

  Wielu takich piratów pozabijało na drodze całe rodziny, bo też myśleli, że …….. w ogóle coś myśleli? Dzieci straciły ojca. Matka zapewne męża i partnera. Smutne. Tak, żal rodziny. Nie cieszę się ale ulga że ryzyko tragedii akurat w tym przypadku spadło do zera.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Nie wiem czy wszyscy znają to skrzyżowanie w Wojkowicach? Kierowca wjechał z podporzadkowanej drogi na ruchliwą trase Wroclaw-Strzelin, na którą w ciągu dnia trudno się wbić… piesi też muszą długo czekać aby przejść na drugą stronę….Tak – to niemal cud ze nie zginął ktoś jeszcze..

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.