Pirat drogowy poszukiwany przez policję! Dziś jechał 158 km/h

ROBERT BLOK poszukiwany przez policję – w terenie zabudowanym pędził samochodem z prędkością 158 km/godz. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Dzisiaj rano na trasie K-94 w Stanowicach policjanci ruchu drogowego ujawnili pojazd marki BMW X5, nr rej. DOA 37780, który gnał przez miejscowość z prędkością 158 km/godz.  Kierujący zlekceważył sygnały funkcjonariusza nakazujące zatrzymanie pojazdu. Pomimo podjętego pościgu mężczyzna uciekł.

43-letni mieszkaniec Sobociska (gm. Oława) na swoim koncie ma kilkanaście wykroczeń drogowych, głównie znaczne przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym. Mężczyzna jest również sprawcą wielu kolizji drogowych. Jego brawurowa i nieodpowiedzialna jazda stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W związku zaistniałym zdarzeniem Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób znających mężczyznę, o wskazanie jego miejsca pobytu. Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatową Policji w Oławie. Kontakt: numer alarmowy 997 lub 112, bądź numer miejski 71/3817200 (222).

Źródło KPP w Oławie

Aktualizacja 4 maja godz. 10.50 – Policjanci wciąż prowadzą intensywne działania, aby ująć tego mężczyznę – mówi podinsp. Alicja Jędo.

AKTUALIZACJA – 5 maja godz. 14.30: Mężczyzna jest w rękach policji: https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/76253-stwarzal-zagrozenie-drodze-rekach-policji/

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (23)

 1. Wykroczenie !!!!Gość od kilku lat jeździ pod wpływem narkotyków o czym policja była informowana. Na tym zdjęciu widać w jakim jest stanie .Od roku czasu Policja zarówno Oławska jak i Wrocławska prowadzą śledztwo bo strzelał do byłej żony i innych osób w obecności dzieci . i swojej partnerki (19 lat od trzech razem zamieszkują ) ) (…) .Co musi jeszcze się stać !!!! Ma kasę i robi wszystko co mu się podoba

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Drodzy oławscy policjanci to żenada, że nie możecie ustalić miejsca pobytu tego gościa. Zlećcie to najlepiej prywatnym detektywom. Tak na marginesie to w ogóle to co się dzieje z policją to jest jakaś kpina. Kogo przyjmuje się w szeregi?!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Droga POLICJO tylko się ośmieszyliście. Nie wiem, kto tam u Was pracuje, ale ustalanie miejsca pobytu pirata drogowego poprzez media jest żałosne. To jest kilka godzin pracy. Naprawdę sami nie potraficie tego zrobić?. Czekacie aż sam przyjdzie czy ktoś ma go Wam przyprowadzić?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Ale patrzcie jak te media działają, jeden po drugim podchwytuje temat i dosłownie w 24H już jest w każdych wiadomościach. Z punktu widzenia prawnego nie popełnił jakiegoś wielkiego przestępstwa a nagonka jak by zamordował kilka osób. To że jechał 160 to kij tam, bardziej ich boli że im uciekł dlatego to już jest sprawa honorowa dla policji. Rodzina się nie ma co za niego wstydzić, znajomi wiedzą jak jest że ma problem z prochami, a Ci co ich nie znają to nie wiedzą kim on jest. Rodzina niech się cieszy że tak się stało bo on dzięki temu jeszcze wróci na ziemie zobaczycie. Już nie takie kozaki się w pierdlu nawróciły 😉

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Cała prawta

  Taki dobry człowiek ciekawe kto tak pisze ?pewnie osoba ktora dostawali kasę czy doby czlowiek pozbawia najbliszej rodziny wszystkieg strzela do ludzi a ojciec !!!! Jedno dziecko w pieczy bylo bo nie pozwolił mu iść do matki a drugidie mieszka na plebani a sam mieszkal w dużym domu z malotatoletnia kochanką to jest dobry ojciec.Nie powinno się o zmarłym mówić mówić nikt z niego swietego mag nie zrobi

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.