Włamanie do domu. Mieszkańcy są pewni, kto to zrobił!

11 kwietnia przed południem doszło do kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w Marcinkowicach. Złodziej splądrował wszystkie pomieszczenia, ukradł biżuterię i pieniądze – te które dzieci miały w skarbonkach.

Mieszkanka, do której domu włamał się jest pewna, że zrobił to człowiek, którego nagrały kamery zamontowane przy posesjach. – To na 100 procent on, sąsiadka widziała, jak najpierw obserwował teren, a później podchodził do posesji i sprawdzał, czy ktoś jest w domu – mówi poszkodowana

Wskazany przez mieszkańców mężczyzna poruszał się czarnym BMW E46 z przyciemnianymi tylnymi szybami. Już wiadomo, że tablice rejestracyjne były od innego samochodu.

Sprawą zajęła się policja.

Mieszkanka opublikowała na swoim profilu na facebooku zdjęcia z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu sprawcy kradzieży. Jeżeli posiadasz informacje, które mogą pomóc w ujęciu złodzieja, koniecznie dzwoń na policję.

O szczegółach tej sprawy napiszemy w papierowym wydaniu „Powiatowej”

 

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

  1. W dobie taniej elektroniki, pieniędzy w banku i dostępu elektronicznego i średniej mody na biżuterie (oczywiście mówię tu o średnio zamożnych, statystycznych Kowalskich), to naprawdę taki złodziej to jedynie może liczyć na duże oszczędności dzieci trzymane w skarbonkach.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Niestety tak to się odbywa. Nam w grudniu ukradli tablice rejestracyjne, zgłosiliśmy to na policję, po 2 tygodniach przyszedł mandat, auto na zdjęciu nie było nasze, ale tablice tak. Mandat anulowali. Na zdjęciu z fotoradaru było dokladne zdjęcie kierowcy, mąż zaniósł to zdjęcie na policje, ale usłyszał że to im nie jest potrzebne, bo po samym zdjęciu nie znajdą nikogo. Po kilku dniach przyszedł list o umorzeniu śledztwa z powodu niemożliwości znalezienia sprawcy 🙂

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.