Policja dostała sygnał i sprawdziła… Miał 350 porcji w mieszkaniu

19-letni mieszkaniec Oławy usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Został zatrzymany w mieszkaniu. Podczas przeszukania lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 350 porcji marihuany.

Policjanci wydziału prewencji otrzymali informację o możliwości posiadania środków odurzających przez 19-letniego mieszkańca Oławy. Postanowili sprawdzić tę informację. Po przybyciu pod wskazany adres, od razu wyczuli w mieszkaniu intensywny zapach suszu roślinnego. Na stole zauważyli wagę elektroniczną, co tylko utwierdziło ich w przekonaniu, ze chłopak faktycznie może posiadać środki odurzające . W trakcie przeszukania policjanci ujawnili marihuanę. Oławianin został zatrzymany.

Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (20)

  1. 350 porcji żałosne jak wy to przeliczacie. Skażcie chłopaka, przecież to niebezpieczny kryminalista. Człowiek człowiekowi wilkiem niszczycie czyjeś życie na cześć jakiego chorego prawa. Kim jestescie żeby ograniczać jego wolność. Trzymaj się stary

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Co gdyby nie oławska policja? Jeszcze zaczęlibyśmy przerzucać się z alkoholu na zioło, przez co było by mniej awantur i bijatyk, mieli by mniej interwencji. Sprzedaż alkoholu by spadła, państwo za akcyzę nie dostałoby pieniędzy. Normalnie brawo panowie, bez was to miasto jak i ten kraj byłyby zrujnowane.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.