Jest szansa na taki komisariat w Jelczu-Laskowicach

Jest gotowa wizualizacja nowego komisariatu. To pierwszy krok do planowanej inwestycji

Budynek Komisariatu Policji w Jelcz-Laskowicach jest w bardzo złym stanie technicznym. Komendant powiatowy policji w Oławie nadkom. Paweł Urbańczyk podjął starania o budowę nowego. – Różnica pomiędzy wybudowaniem nowego obiektu a modernizacją starego jest nieznaczna – mówi komendant. – Dzięki pomocy samorządu powiatowego, wykonaliśmy koncepcję. Wybraliśmy pomysł prosty, w miarę tani, funkcjonalny.

Nowy komisariat z infrastrukturą i wyposażeniem ma kosztować około 3,5 mln zł (wzorowano się na podobnym w miejscowości Dopiewo). Komendant tłumaczy, że koszt modernizacji jelczańskiego komisariatu wyceniono na 3 – 3,2 mln zł.

Więcej – w papierowym wydaniu GP-WO

(MON)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (15)

  1. Rolf Michałowski

    Wreszcie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Zdzisława Brezdenia zaczęło realizować program PiS. Pewnie po interwencjach SMSM u Jarosława Kaczyńskiego atmosfera wokół Brezdenia zrobiła się gęsta i trzeba było się jakoś wykazać, nie naruszając jednocześnie zbytnio interesów lokalnej sitwy.

    Jest to bardzo potrzebna inwestycja w nasze bezpieczeństwo. Jedni kupują zabytkowe pałace do remontu a inni inwestują nasze pieniądze w nasze bezpieczeństwo. Taka drobna różnica.

    Pana Komendanta Powiatowego Policji w Oławie poprosimy jeszcze o wyczyszczenie szeregów oławskiej Policji z tych policjantów, którzy odmawiali wszczęcia lub umarzali dochodzenia przeciwko niektórym oławskim samorządowcom i oligarchom, mimo dowodów dostarczonych przez NIK, CBA i WSA, oczywiście pod czujnym okiem niektórych usłużnych prokuratorów.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.