Dwie dziewczynki potrącone na pasach. Policja szuka sprawców

Tuż za skrzyżowaniem ul. Żeromskiego z ul. Sportową w Oławie (w kierunku mostu na Odrze), na przejściu dla pieszych zostały potrącone przez samochód dwie 9-latki. Kierowcy, którzy przyczynili się do tego oddalili się z miejsca zdarzenia, nie udzielając dzieciom pomocy.

23 marca między godz. 07.30 a 07.50 na przejściu dla pieszych, tuż za skrzyżowaniem ul. Sportowej z ul Żeromskiego doszło do potrącenia dwóch dziewczynek. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić przejście przez pasy nieletnim. W tym czasie, na tył jego samochodu najechało inne „czerwone auto”. W wyniku uderzenia samochód przepuszczający dzieci potrącił je na pasach. Niestety obaj kierujący oddalili się z miejsca zdarzenia.

Dziewczynki odniosły obrażenia, ale nie zagrażające życiu.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr tel. 71 381 72 98 bądź z dyżurnym oławskiej policji – tel . 71 381 72 00

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (16)

  1. X-man, ja pierdziu…jaki Ty jesteś mądry 😉 Tak spryciarz jest za dobry do Policji. Ty się nadajesz do rozwiązywania spraw w Kryminalnych zagadkach Las Vegas. Dobrze, że piszesz na forum dobre rady o monitoringu, bo oni sami pewnie na to nie wpadli.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.