Bomba w szkole? Akcja na 3 Maja

Czytelnicy pytają, co dzieje się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 2? Policja poinformowała, że otrzymano wiadomość o podłożonym ładunku wybuchowym. Na miejscu oprócz policji i straży pożarnej są inne służby. W tej chwili sprawdzają, czy to prawdziwa informacja. Trwa ewakuacja uczniów.

Aktualizacja godz. 14.50

Nie było telefonu z informacją o podłożonym ładunku wybuchowym, ktoś w męskiej ubikacji znalazł tajemniczy pakunek i wtedy powiadomiono policję.  – To podobno puszka z jakimiś kabelkami – mówi kobieta będąca w pobliżu szkoły. Uczniów ewakuowano do pobliskiej sali gimnastycznej. Na miejscu pracuje również pogotowie gazowe i energetyczne. Są również pracownicy zarządzania kryzysowego i starosta oławski.

 

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (18)

  1. Nie wazne ze tam jakas podruba bąby ja chce odzyskać moja kurtkę i torebkę ze szkoły jak tak można dokumenty znajomi nie maja pieniędzy zeby wrócić do domu. Jak by nie mogli na Kutrowskiego podłożyć. Musialam bez kurtki do domu na nogach wrócić

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Słownik w tej torebce chyba zostawiłaś to faktycznie słabo XD A dokumenty i pieniądze zalecam nosić przy sobie właśnie na wypadek takich sytuacji, takie są procedury i trzeba być trochę pustym aby się tym dziwić. Musisz się dostosować przykro mi 😉 A kurtki bez problemu zostały oddane wyniesione z szatni, wystarczyło zamiast plotkowania z innymi karynkami słuchać i obserwować jak przebiega akcja ewakuacyjna od początku do końca tak jak to zrobiłby każdy rozumny człowiek 🙂

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  3. Nie mogę pojąć tej tępoty. LO lepsze? W czym? Czekam na argumenty wywyższania LO. Stop, nie muszę czekać, bo nie ma. Szkoła jak szkoła, inne kierunki. Ciężej? Tam 14 (?) przedmiotów tu 20(?). LO wcale nie oznacza lepszej przyszłości. Chodziłem do tej szkoły i wypadłem lepiej niż kolega z LO. To tylko i wyłącznie wypadki losowe i to co nam życie przyniesie. Jeszcze wiele osób z technikum jak i LO spotkają się na tych samych studiach.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.