Podejrzany o morderstwo już w rękach policji!

Dzięki sprawnej pracy policji z Jelcza-Laskowic, Oławy i Wrocławia zatrzymano 26-latka z Jelcza-Laskowic podejrzanego o morderstwo 49-letniego Piotra. O sprawie pisaliśmy w poprzednim wydaniu GP-WO” – 24 sierpnia w artykule „Pobity na śmierć?”. Ukryte w krzakach zwłoki 49-letniego Piotra znalazła podczas porannego spaceru z psem mieszkanka Jelcza-Laskowic. Artykuł w całości wciąż dostępny jest tutaj: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-08-24

Dzisiaj w Jelczu-Laskowicach w godzinach przedpołudniowych odbyła się wizja lokalna z udziałem podejrzanego. Zdjęcia poniżej:

Więcej informacji w papierowym wydaniu „GP-WO”, które ukaże się 7 września.

(WK)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (21)

 1. Życie jest czymś najwspanialszym, najpiękniejszym co mogło nam się przydarzyć! Ważne, aby iść przez nie z godnością. Jak wiemy nie każdemu się to udaje. Jednak bez względu na nic, nikt nie ma prawa nas go pozbawiać i to na dodatek w tak brutalny sposób. Smutno mi bardzo z powodu odejścia Piotrka, tym bardziej, że stało się to w tak głupi sposób. W tym smutku jest jednak nutka zadowolenia spowodowana sprawną akcją policji, która ujęła sprawcę. (może nie był sam?)

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Jajo prawda.
    Morderstwo nie jest kwalifikowanym typem zabójstwa.
    Tutaj w ogóle nie ma do czynienia z typem kwalifikowanym zabójstwa. Typy kwalifikowane to tylko zabójstwo ze szczególnym okrucienstwem, wziciem zakladnika, zgwalceniem, rozbojem, wiecej niż jednej osoby, w wyniku motywacji zaslugujacej na szczególne potępienie albo z użyciem materiałów wybuchowych

    Moze być także zatrzymanym. Istnieje tez cos takiego jak przymusowe doprowadzenie. Czyt.kajdanki =/= t.a.albo odbywanie kary.

    Trzeba bylo słuchać Kaczmarka, Sienkiewicz czy Giezka. Bo durnoty piszesz.

    Pierwszy rok byl daaaaaawno.

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Wyklucz zabójstwo w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, albo ze szczególnym okrucieństwem nie znając akt.
     Kajdanki owszem, ale widzisz orle na pierwszym zdjęciu, że ma spięte ręce i nogi, czyli tzw. łańcuchy?

     Z. Sienkiewicz trzeba było słuchać, a nie H. Sienkiewicza.

     Co ma przymusowe doprowadzenie do wizji lokalnej?

     Zgłoś naruszenie regulaminu

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. „Ukryte w krzakach zwłoki 49-letniego Piotra znalazła podczas porannego spaceru z psem mieszkanka Jelcza-Laskowic.” – gdybym był prokuratorem nie wahał bym się postawić zarzutów nieumyślnego spowodowania śmierci (w najlepszym wypadku dla oskarżonego), skoro po całym zajściu ciało zdołał ukryć. Działał świadomie. Musi niestety ponieść konsekwencje.

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.