Policja szuka darczyńców

Strzelin/Powiat Badają sprawę

Dałeś pieniądze organizatorom, którzy zbierali pieniądze na rehabilitację chorego chłopca? Zgłoś się do organów ścigania

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oławie dochodzenie w sprawie zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. O sprawie pisaliśmy szeroko – radni z Jelcza-Laskowic Michał Pakosz i Krzysztof Skrzydłowski zorganizowali akcję zbiórki środków na rehabilitację chorego chłopca, ale pieniądze miały nie trafiać na konto dziecka. Drobne sumy pojawiły się tam dopiero po zajęciu się sprawą przez prokuraturę.

Policja ze Strzelina zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o umieszczenie ogłoszenia:

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie  w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym poszukuje darczyńców, którzy w ramach akcji „#StawiamOliwieranaNogi”, wpłacili jakiekolwiek  kwoty na rzecz Oliwiera bez pośrednictwa fundacji „Zdążyć z pomocą”.

Wszelkie informacje proszę kierować do prowadzącego dochodzenie  asp. sztab. Mirosława Gołębiowskiego, e-mail: [email protected] lub bezpośrednio –  tel. 71/78-34-256.

(MON)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

  1. Zaniepokojony

    Ta policja to cyrk . A kto ma pamiętać po 2 latach do której puszki wrzucił jak pan „zaradny radny” podczepil się pod imprezę Pana Telążki ? Już widzę tłumy ludzi zgłaszających datki w wysokości 5 zł i za taką kwotę dających się ciągac po sądach. Kolejny sygnał budzący niepokój jeśli chodzi o sprawy toczące się przeciwko „zaradnemu” . Sprawy wyglądają na zamiatane pod dywan .

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.