reklama

UWAGA! Obiecał 100 złotych, żeby dziewczynka z nim poszła

Oława

Do redakcji zgłosiła się Małgorzata, która apeluje do rodziców, aby wyjątkowo uważali na dzieci! Nieletni są zaczepiani przez mężczyznę, który dziwnie się zachowuje i zachęca dzieci, aby z nim poszły… Policja KONIECZNIE prosi o kontakt rodziców, których dzieci w ostatnim czasie były w podobnej sytuacji

– Sytuacja wydarzyła się 17 maja pod Szkołą nr 5 w Oławie. Człowiek podszedł do 11-letniej dziewczynki, pokazał jej banknot 100 złotowy i powiedział, że go dostanie jeśli z nim pójdzie – mówi Małgorzata. – Dziewczynka zaczęła krzyczeć i to spłoszyło mężczyznę, ktoś wybiegł wtedy ze szkoły. Wiem, że zaczepiał też inne dzieci. Proszę rodziców, aby ostrzegli swoje pociechy!

Do podobnej sytuacji doszło w pobliżu sklepu KiK w Oławie.

Podinsp. Alicja Jędo, oficer prasowy KPP w Oławie apeluje do rodziców, aby zgłaszali podobne przypadki policji. – W ostatnim czasie zgłosiło się kilku rodziców z różnych okolic Oławy, powiadomili nas o tym, że nieznany mężczyzna zaczepia nieletnich. Zajmujemy się tą sprawą i mamy już pewne ustalenia.

(AH)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (23)

  1. W takiej sytuacji powinna odbyć się akcja prewencyjna we wszystkich podstawówkach.Policja wraz ze strażą miejską, czy też sami nauczyciele powinni uczulić dzieci na takie sytuacje i powiedzieć jak mają się zachować w przypadku gdy zaczepia ich ktoś obcy.Nie każdy rodzić zagląda na oławskie fora i jest świadomy tego zagrożenia.Taka akcja byłaby na pewno bardzo przydatna.Dziwię się, że po tych zdarzeniach w okolicach szkoły nie widać pieszych patroli.

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Mojej kolezanki corka go widziala i jezdzi na rowerze ,ma ciemna karnacje,zmarszki i chodzi ciemno ubrany…palil papierosa i jakas pani przechodzila to ona udawala ,ze jest jej corka i szla kolo niej….niech wasze dzieci na niego uwazaja…a jakby ich ciagnal czy cos to niech wasze dzieci kopia go z calej sily lub uciekaja i krzycza PEDOFIL!PEDOFIL!!!!!!!!

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.