Jęzory ognia, kłęby dymu. Duży pożar na Chrobrego. VIDEO

Na ulicy Chrobrego (w bloku za sklepem Kwadraciak) trwa akcja gaszenia pożaru. Na miejscu jest kilka jednostek straży pożarnej, jedna karetka pogotowia ratunkowego i policja. W pierwszych chwilach pożar wyglądał bardzo poważnie, z okna buchały jęzory ognia. Strażacy opanowali już sytuację. Mieszkańcy tego bloku twierdzą, że do pożaru doszło od gromnicy. Ich zdaniem kobieta czekała na wizytę księdza.

Strażacy potwierdzili, że do pożaru doszło, ponieważ mieszkanka, która zapalała świecę potknęła się i upadła. Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na całe mieszkanie, które doszczętnie spłonęło.

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał

Fot. Kamil Tysa

Za video dziękujemy pani Magdalenie

Tak było dziś przed godziną 11.00

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (35)

  • Zawiedziona

   A może kobieta dwa tygodnie temu nie mogła przyjąć księdza, a dopiero teraz był ku temu odpowiedni moment? Nieistotne. Robicie sobie rozgrywki przy czyjejś tragedii. Wypadek to wypadek.
   Ludzie, spróbujcie postawić się na miejscu drugiego człowieka!
   Zero empatii. Straszni ludzie nastali.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 1. Dzisiaj moher zapalił gromnice a jutro zostawi gary na gazie i znowu powtórka z rozrywki.
  Przestała infrastruktura budynków instalacje gazowe w budynkach wysokich (zabronione przepisami od roku 2002) zaniedbania przepisów przeciwpożarowych niejednokrotnie będziemy podziwiać podobne sytuacje.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. pokolenie przedwojenne sie juz troszeczke postarzalo .moj ojciec przez lata przypalal czajniki z woda raczej juz bez ile bylo walki o gotowanie czajnikiem elektrycznym i gbyby nie mama ktora go sprawdzalato pewnieby chlupa poszla z dymem.polecam wieksza kontrole seniorow wiem ze sie nasluchacie przykrych slow.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.