Śmierć na prostej

Oława/Brzeg Bez szans

19 grudnia po godzinie 7.00 na drodze krajowej nr 94 Oława-Brzeg, na wysokości wysypiska śmieci w Gaci doszło do śmiertelnego wypadku

– 24 letni kierowca samochodu dostawczego marki Iveco, mieszkaniec województwa wielkopolskiego, chcąc ominąć stojący na poboczu samochód ciężarowy renault, czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu sierż. szt.Patrycja Kaszuba. – W samochodzie podróżowały trzy osoby. Śmierć na miejscu poniósł 31-letni pasażer, siedzący na tylnej kanapie. Mężczyzna był z powiatu brzeskiego. Natomiast 33-letni kierowca forda z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.

Według wstępnych informacji policji bezpośrednią przyczyną śmierci pasażera był metalowy element konstrukcji z samochodu dostawczego iveco, który się odczepił, a następnie wpadł do wnętrza forda. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Droga Oława-Brzeg była całkowicie zablokowana w obu kierunkach prawie do godziny 13.00. Na miejscu pracował prokurator, były też służby ratownicze.

 

(AnKa)

 

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.