Fajbusiewicz radzi jak uniknąć oszustw

Oława Ku przestrodze

Michał Fajbusiewicz, znany z programu „997” spotka się z mieszkańcami w Ośrodku Współpracy Europejskiej „Odra”. Przedstawi wykład pt. „Nie znasz, nie otwieraj”

Wykład będzie skierowany do osób, które ukończyły 55 lat. Jego temat dotyczy bezpieczeństwa, szczególnie w domu . Fajbusiewicz opowiada o przykładach oszustw oraz porusza problem nieuczciwych akwizytorów, którzy podszywają się pod obecnego operatora dostarczającego określone media i podsuwają do podpisania umowy. Tacy ludzie najczęściej przedstawiają się jako „pracownicy energetyki” i przekonują, że przyszli w sprawie umowy na prąd.

Uczestnicy wykładu poznają zasady bezpieczeństwa i asertywności oraz prawa konsumenta pomocne w sytuacji, gdy klient zostanie oszukany, podpisze niechcianą umowę, z której chce zrezygnować i nie wie jak.

Wszystko w atmosferze edukacyjno-rozrywkowej uzupełnionej o ciekawe anegdoty, filmy i żarty. Spotkanie odbędzie się 18 października, początek o godz. 10.00. Wstęp wolny.

(kt)

archiwum-21

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

  1. Kto wymyśla godziny tych wydarzeń? One są organizowane chyba tylko po to, aby darmozjady z urzędu mogły sobie wyskoczyć zamiast w pracy siedzieć. O godzinie 10:00, większość zwykłych ludzi, albo jest w pracy, albo odsypia nockę, albo do pracy się szykuje. Nie można czegoś takiego zorganizować pod wieczór o godzinie 19, gdzie większość sklepów jest już zamknięta?

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.