Na komisariat po antenę

Jelcz-Laskowice Sprawdź, czy masz swoją?

32-latek wpadł na gorącym uczynku. Czujni mieszkańcy powiadomili policję

W nocy z 12 na 13 września zniknęły anteny z samochodów zaparkowanych przy ulicach Bryły, Tańskiego i Cegielskiego. Funkcjonariusze kryminalni dostali informację, że ktoś bez celu „kręci się” po parkingu. Pojechali to sprawdzić. Wylegitymowali mężczyznę i znaleźli przy nim kilka anten samochodowych. – Nie potrafił logicznie wytłumaczyć skąd ma te przedmioty – mówi podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie. – To było powodem podjęcia następnych działań. W piwnicy 32-latka znaleziono kolejne łupy.

Mężczyzna ukradł 38 anten. Niektórzy już zgłosili się po własność. Policja apeluje do kierowców, którym w Jelczu-Laskowicach skradziono antenę, aby zgłaszali się na miejscowy komisariat.

Prowadzący postępowanie w tej sprawie, sierż. Mariusz Kołodziejczyk prosi pokrzywdzonych o kontakt, tel. 71-318-15-97.

antenki 1Fot. KPP w Oławie

(AH)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (22)

 1. To jest efekt wychowania społeczeństwa przez PO/PSL i lokalnie przez ich przybudówki, jak BBS, LZS itd. Jak ludzie dowiadują się, że rozkradanie majątku Polaków przez rządzących odbywa się zupełnie bezkarnie, to niektórzy sami zaczynają kraść. Dlatego niektórzy tak się boją rządów PiS-u, bo pod rządami PiS-u wszelkie złodziejstwo, głównie wśród rządzących, będzie konsekwentnie ścigane i surowo karane, aż wypleni się złodziejstwo i oszustwo zaprowadzone przez PO/PSL.

  W czasie rządów PiS-u w latach 2005-2007 na ulicach było widać Policję. Dziś widać ich tylko przy wypadkach drogowych, patroli na ulicach nie uświadczysz. Mieszkańcy muszą interweniować sami i dopiero wtedy Policja przyjeżdża.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Za PiSu mieliśmy drogi???? Nie kojarzę,..:/ Dziwne zrządzenie losu ze najgorsze tłumoki z klasy są dziś PiSie,… Ze najbardziej konserwatywni w złym znaczeniu tez są z Kaczyńskim !! I pewnie ten co anteny kradł tez wychowany przez moherowy beret który zamiast dziecko wychować, chodowal bo musiał w kościele na klęczkach pol życia spędzić,..!oczywiscie w imię ojca Rydzyka za przeproszeniem !!! Nie jest fankà PO ale tych manipulacji, wyimaginowanych ,,faktów” i fanatyzmu religijnego w PiS-ie NIETOLERUJE! Niedługo nawet spóźniony autobus bedzie przypisywany jako wina obecnych rządzących !!!a dla mnie za czasów PiS-u nie było NICZEGO dobrego !! Nic sie nie działo i gdyby nie Po mielibyśmy druga Ukrainę od paru lat!! Rozejrzyjcie sie do cholery ! I przypomnijcie co lepszego było kiedyś !!!!nic!!! Achhh no tak!! Nachapac sie Lewą kasą było łatwiej!!! Ale uczciwym ta uciecha niestety nie była dana ??

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Oj, Jagoda, Jagoda! Ile ci płacą peowscy mafiosi za takie wpisy ociekające jadem? Masz pełne majty strachu przed przejęciem władzy przez PiS i dlatego tak ujadasz jak wściekły pies? Posługujesz się przy tym bezczelnymi kłamstwami, jak sama smoleńska kopaczka na przynajmniej metr.

    Nie piernicz bzdur o „spóźnionym autobusie”, tylko poczytaj sobie, kto i kiedy zniszczył polską gospodarkę, na korzyść Niemiec i Rosji (przemysł stoczniowy, kopalnictwo węgla, przemysł zbrojeniowy, przemysł ciężki w ogóle, rolnictwo itd. a kto w latach 2005-2007 zadbał o dynamiczny rozwój polskiej gospodarki.

    Co do „lewej kasy”, to nie PiS, ale twoja ukochana PO (Przestępcza Organizacja, jak ktoś tu słusznie napisał) narobiła kilkaset potężnych afer i nikt nie poniósł żadnych konsekwencji karnych. To twoja ukochana PO w ciągu kilku lat zadłużyła Polskę na prawie trzy biliony złotych, z czego większą część po prostu rozkradła.

    Kierowanie się wartościami chrześcijańskimi i chodzenie do kościoła nie jest żadnym fanatyzmem, w przeciwieństwie do tego co robi twój peowski rząd, ściągając do Polski tysiące prawdziwych fanatyków islamu, który publicznie zapowiedział zniszczenie Europy i zniewolenie europejskich kobiet. To tolerujesz? Chcesz w Polsce zaprowadzić pogańskie zwyczaje i barbarzyństwo? Ty chyba rzeczywiście pochodzisz od małpy. Takiej (…) nie mógł stworzyć Bóg.

    Pozdrawiam. Anna.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Jestem za PO i moim zdaniem poseł Roman Kaczor, którego popieram, zostanie ponownie posłem. Tym bardziej, że popierają go takie osoby jak np. burmistrz Jelcza-Laskowic Bogdan Szczęśniak. Poparcie Szczęśniaka to już jednak coś i z pewnością przysporzy dużo głosów Kaczorowi.

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
     • ,,Wszystkie Ryski to fajne chłopy”- Ryszard możesz sobie popierać kogo chcesz,a poparcie obecnego burmistrza Jelcza Laskowic nie do końca może przysporzyć dużo głosów, ale gratuluje optymizmu.

     • Współczuję mojemu imiennikowi takiego wyboru, ja na pewno nie poprę kandydatów PO, PiS, PSL czy SLD.

     • Napisz jeszcze, za co popierasz PO. Za oszustwa, kłamstwa, rozkradanie majątku narodowego, niszczenie polskiego przemysłu, niszczenie polskiego rolnictwa, zadłużenie państwa na wiele pokoleń, współorganizowanie i tuszowanie mordu smoleńskiego, wygnanie z kraju trzech milionów młodych wykształconych Polaków, reprezentowanie interesów Niemców i Ruskich? Za co jeszcze?

      A za co popierasz Kaczora? Za czynny współudział w tym wszystkim i za parasol ochronny nad oławską sitwą? Może jeszcze za brak wykształcenia?

     • Popieram posła Romana Kaczora także za to, że popiera go burmistrz Jelcza-Laskowic Bogdan Szczęśniak. Poparcie Szczęśniaka wiele znaczy. Nie uważam, aby Szczęśniak należał do oławskiej, lokalnej sitwy. Szczęśniak obiecywał w ubiegłym roku nową jakość rządzenia i obietnicy dotrzymał.

     • Ale argumentacja.
      Napisz co takiego kaczor zrobił dla Oławy.
      Nie dorósł do roli, by załatwić dla Oławy obwodnicę, a mniejsze projekty z powodzeniem realizuje miasto we własnym zakresie.
      kaczor nie zrobił kompletnie nic, więc musi zabiegać o billboardy z burmistrzem JL i nie tylko.
      Ale kadencja posła nie polega na tym, by chodzić po Dożynkach, na czyjeś imprezy wpraszać się, jak to było podczas imprezy 70 Sportu, którą organizował Pan Robert Padula. Co tam robił kaczor?
      Pokazuje się wszędzie, ale tak naprawdę, jako poseł nie zrobił nic dla Oławy.

      Są jeszcze posłowie, którzy często pojawiają się w programach, udzielają wywiadów, ale kaczor i tego nie potrafi.
      Jakby miał kaczor czym się pochwalić, to nie musiałby zabiegać o poparcie burmistrza JL..

   • Co ty jakiś leming ? PiS obniżał podatki a Platforma zwana służbą pani Merkel co zrobiła ? Podatki wyższe, emerytura do śmierci, zapraszanie islamu do naszego krau itp itd. Schowaj się lepiej do szafy i nie kompromituj się.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Jagoda, odstaw na bok TVN, Polsat, TVP, Wyborczą i inne łże-media. Jeśli chcesz poznać prawdę i tylko prawdę sięgnij po niezależne media takie jak W Sieci, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, Nowe Państwo, Nasz Dziennik, Telewizja Republika, Telewizja Trwam, Radio Maryja, niezalezna.pl, wpolityce.pl, wgospodarce.pl, niewygodneinfo.pl, stanowice-marcinkowice.npage.de.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Ma rację Robert. Widać „telewidzu”, że oglądasz tylko Rambo i kryminały, a co się dzieje w twoim kraju, to cię nie interesuje. Dzięki takim tłumokom jak ty PO rządziło przez osiem lat i zrujnowało polską gospodarkę i polską pozycję w Europie i na świecie. To były rządy obcej agentury i mafii, a ty oglądasz Rambo i kryminały, a przy okazji kłamstwa TVN i TVP. Jak tak lubisz kryminały, to oglądaj Telewizję Republika (można przez Internet) – prezentowana w tej telewizji prawda o tym, co wyprawia rząd PO, to jeden wielki kryminał i to prawdziwy.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.