UWAGA! Zmiana godziny debaty o nieprawidłowym parkowaniu

W związku z dużym zainteresowaniem debatą dotyczącą bezpieczeństwa – komendant podjął decyzję o zmianie godziny z 12.00 na 16.00. Na naszym portalu pojawiło się wiele komentarzy od mieszkańców, którzy krytykowali wczesną godzinę spotkania. Pisali, że chętnie wezmą udział, ale w południe są w pracy i organizowanie debaty o tej porze zupełnie mija się z celem…

Komendant Komendy Powiatowej Policji w Oławie nadkom. Paweł Urbańczyk zaprasza do udziału w debacie dotyczącej bezpieczeństwa.

Debata odbędzie się 19 grudnia 2019 roku o godz. 16:00 w Sali Rycerskiej w budynku Urzędu Miejskiego w Oławie przy pl. Zamkowy 15. Podczas spotkania poruszony zostanie m.in. temat zagrożeń wynikających i związanych z nieprawidłowym parkowaniem, które zostały zgłoszone poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Spotkanie ma również na celu upowszechnienie wśród mieszkańców powiatu idei Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako narzędzia do diagnozy zagrożeń społecznie uciążliwych dla mieszkańców. Do udziału w debacie zastali zaproszeni przedstawiciele władz samochodowych, przedstawiciele urzędów zajmujących się bezpieczeństwem ruchu drogowego tj. GDDKiA O/ we Wrocławiu, Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie, Zarząd Dróg Miejskich i Zieleni w Oławie oraz przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowych.

Debatę poprowadzą funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Źródło KPP w Oławie

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.