Zabójstwo w Jelczu-Laskowicach

W Jelczu-Laskowicach doszło do ugodzenia nożem. Tragedia wydarzyła się przy ulicy Techników. Nie żyje obywatel Ukrainy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w wynajmowanym mieszkaniu doszło do awantury. 38-latek od roku wynajmował mieszkanie z partnerką i jej 15-letnim synem. 22 listopada doszło między nimi do kłótni, mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem. – Zatrzymano 39-letnią partnerkę mężczyzny – mówi podinsp. Alicja Jędo. – Prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić wszelkie szczegóły tej tragedii.

(AH)

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (18)

 1. Leon były prezes

  W tym mało cywilizowanym narodzie rękoczyn to nic dziwnego. Brak inteligencji potrzebny do dyskusji na sensowne argumenty powoduje, że łatwiej im osiągnąć cel myśląc jak człowiek pierwotny. Nie chce obrażać ogarniętych Ukraińców, bo sam takich znam i szanuję. Ale to tak jak z naszymi rodakami za granicą, tam też trafiło dużo osób z tzw. „marginesu społecznego” i robią nam złe opinie. Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Nie wiem czy wiesz ale cała ta patologia i slamsy którą nazywasz z ul.Techników została przeniesiona z Laskowic pod koniec lat 90-tych, gdy Zakłady Jelcza już upadały, a włodarze miasta wiedząc że już żadna szycha tamtędy nie będzie przejeżdżać bo nie będzie po co, postanowiła zrobić porządek pod swoim nosem i wszystko co psuło wizerunek Laskowic przeniosło na Techników.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Reagujcie na pogardliwe wpisy wobec innego narodu! Dlaczego tolerujecie przezwiska czy idiotyzmy o barku inteligencji, mało cywilizowanym narodzie i ludziach pierwotnych? Ktoś sobie gębę wyciera Ukraińcami, żeby leczyć własne kompleksy, a Wy na to oko przymykacie?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Ja odpowiadam p.Wojtas. Oburza mnie zdanie że większość mieszkających w Jelczu przy ul. Techników to ludzie spoza tzw.marginesu. Kim pan jest aby takie słowa wypisywać. Trzeba tu mieszkać widzieć aby móc coś powiedzieć. Przecież na tzw osiedlu też są różni mieszkańcy. Może panu przypomnę że w centrum miasta właśnie tam pchnieto również nożem śmiertelnie młodego człowieka i też trzeba byłoby tak porównać mieszkańców ale to są ludzie ,osoby . Więc taka prośba do p. Wojtas proszę aby przeprosił pan mieszkańców ul. Techników i zanim coś napisał to najpierw pomyślał.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Tragedia, która stała się w Jelczu, że kobieta narodowości ukraińskiej ugodziła nożem mężczyznę również narodowości ukraińskiej należy przypisywać tylko obywatelom ukraińskim.
  W każdej nacji narodowej zdarzają się takie tragedie również i w narodzie polskim.
  Pisanie komentarzy, jacy Ci Ukraińcy są źli jest daleko nie na miejscu, bardzo obruszamy się, gdy Holendrzy czy Francuzi piszą, że tam polak polaka zabił.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.