Ławka, z której nikt nie korzysta

Minus. Zgłosił się do nas pan Ryszard. Martwi go stan ławki, która stoi koło budynku przy ulicy Drzewieckiego w Jelczu-Laskowicach. Jest ona regularnie zanieczyszczana przez odchody ptaków, nikt nie może na niej usiąść. Jak mówił nasz Czytelnik wielokrotnie interweniował w tej sprawie w spółdzielni i w urzędach, niestety zbywano go, a problem pozostał.

– Wracając ze spaceru, czy chcąc nieco odsapnąć, nie ma jak usiąść. Wielu seniorów mieszka wokół, a tymczasem ławeczka, która nam by się przydała, nie nadaje się do użycia – mówi zbulwersowany pan Ryszard. A wystarczyłoby podciąć trochę gałęzie drzewa, które rzuca cień na ławkę…

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

  1. pa Ryszard ? To chyba nie były przewodniczący osiedla Metalowców ? On dał sobie podobno spokój z takimi tematami. Trochę szkoda. Przynajmniej coś działo na osiedlu. Było coś widać. A tu prawie rok jak jest nowy przewodniczący i cisza. Jak w tytule filmu. Nic nie widzę nic nie słyszę. Ale co się dziwić. W zarządzie osiedla radny nieporadny Krzysio W, który słynie z przypisywania sobie cudzych zasług. I bida, nie ma komu „podprowadzać pomysłów. A reszta to pracownicy spółdzielni mieszkaniowej, którzy robią co prezes Jureczek W. każe. Słabo widzę to nasze osiedle Metalowców.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Dobry temat

    No na prawdę temat nadający się do „gazeta-Oława.pl”. Ptaki sraja gdzie popadnie i nic tego nie zmieni 😉 w zasadzie chodząc po osiedlu można zauważyć że nie tylko ptaki tak robią😁 ale to już problem zarządu terenu w Jl, za potrzeba trzeba jechać z osiedla do domu albo na stację paliw bo tojki są zasrane i nikt tego nie pilnuje.. Jak bylby jakieś szalet na osiedlu którego ktoś pilnuje to byłaby liga..

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.