Porządkował piwnicę…

Czytelnik podsyła zgłoszenie do rubryki MINUS. Na dołączonej mapie wskazuję miejsce pozostawienia przedmiotów. Myślę że po opublikowaniu fotografii ktoś się zawstydzi, gdyż tego z pewnością nie pozostawiła pijana młodzież, a raczej szacowany Pan porządkujący piwnicę np. po zmarłej babci…
Przykre.

Coś w naszym powiecie Cię irytuje denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

  1. obserwator dyskusji

    Proponuję na mapie zaznaczyć również Piaski. Tam wielu porządkujących swoje piwnice, mieszkania, samochody, place budów zostawia po sobie pamiątki. Niektóre fanty widać gołym okiem, niektóre przykryła warstwa gałęzi i liści.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Skurw***n…płakać się chce bo nie ma skutecznego sposobu walki z takimi burakami, trzeba by było wszędzie kamery pozakładać.

    Od małego trzeba edukować dzieci że takie zachowania są karygodne, może wtedy za ładnych parę lat takich sytuacji nie będzie albo będzie ich chociaż mniej.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.