Zero kultury, tyle samo rozumu?

Czy to naprawdę musi tak wyglądać? Ręce opadają i ciśnienie mocno się podnosi, kiedy się patrzy na coś takiego.

To jedno z wejść do lasu w pobliżu Siedlec. Szczególnie w weekendy relaksuje się w tym lesie wielu mieszkańców, biegają, chodzą na spacery i jeżdżą rowerami. Jak widać niektórzy pozostawiają po sobie ślady… Przykro jest patrzeć na leżące z każdej strony butelki i inne śmieci. Mamy wielką nadzieją, że w pobliżu zostanie zamontowana kamerka, która nagra osoby, które nie szanują przyrody. Przydałby się konkretny mandat.

Coś w naszym powiecie Cię irytuje denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

 

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. A gdzie jest straz miejska wiejska !Chociaz raz na tydzien przejechaliby sie ,siedza grzeja dupy bo za goraco!!Za co im placa!!Powinni zlikwidowac to dziadostwo!A piniadze przeznaczac na sprzatanie ,podobnie jest w Bystrzycy ,buraki smieci wyrzucaja do lasu,stac ich na wodke ,podpaski,pileluchy , a na wywoz smieci juz nie !HOLOTA !

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.