Powyrywana, czy skoszona…?

MINUS. Mieszkańcy zwracają uwagę na to, jak wygląda cała ulica 3 Mają po koszeniu trawy. Pani Marzena podesłała kilka zdjęć i  poprosiła o zamieszczenie w rubryce MINUS. – To wygląda jakby ktoś wyrywał trawę i rzucał gdzie popadnie – komentuje Łukasz. – Jak tak można, to centrum miasta. Wygląda to fatalnie, do tego jeszcze te śmieci.
***
***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

    • Czyżby to dotyczyło mieszkańców bloku TBS?? Zapraszamy na Iwaszkiewicza. Tam pan koszacy nawet jeszcze z kosiarka nie był więc trawa za blokiem prawie sięga do kolan. A to co tutaj jest pokazane to po każdym koszeniu taki syf zostaje przy każdym budynku TBS. Dyrekcja za tyle co kasuje czynszu powinna zatrudnić na każdy budynek konserwatora A nie jednago który zwyczajnie nie daje sobie rady.

      Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  1. Przejezdzalem tamtedy w niedziele, kiedy odbywalo sie owe koszenie. Pomijam kwestię, jak zostalo to zrobione, to przeciez nie fryzura weselna. Jednak uderzyla mnie sprawa braku przylbic ochronnych. Fajnie, ze chlopcy postanowili sobie dorobic, ale ktos kto dal im te kosy powinien zadbac rowniez o BHP. Widzialem jak chlopak dostal po twarzy kamieniami kiedy to zaryl podkaszarka w ziemie. No chyba, ze zbierali nie na wakacje a na rehabilitację.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.