Komentarzy (6)

 1. Partole policji i straży miejskiej jeżdżą b często po parku ale w samo południe, pilnując chyba czy matki z dziećmi w wózkach nie śmiecą… Kiedyś zadzwoniliśmy na policję w nocy, bo w parku banda podpitych hałasowała niemiłosiernie, to usłyszeliśmy, żeby porozmawiać z dzielnicowym….

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Oławianin77

  A gdzie kamery? Może i są, tylko trzeba umieć je przeglądać. Komu by się chciało. Koniec zmiany i do domu.
  Oczywiście ludzie mają pretensje do służb, ale nie wieżę, że nikt nie przechodził w tym czasie i tego nie widział. Ciekawe czy jest odnotowany chociaż jeden tel. do SM lub Policji? Znieczulica. Każdy się boii, bo potem powiedzą że konfident.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Przykre. Takie ladne miasto. Sama policja, bez poparcia i wspolpracy mieszkancow nie da sobie rady. Dbanie o miasto to zadanie wszystkich mieszkancow.
  Polityka strusia jest oczywiscie najlatwiejsza.
  Mieszkam na stale w Holandii. W mojej dzielnicy wywieszone sa znaki: Uwaga dzielnica pilnowana jest przez mieszkancow. Ludzie sa czujni. Nawet ja sama w jedna noc dzwonilam na policje w czasie kiedy wlamywano sie do samochodu. Zlapano chlopaka na goracym uczynku. W samochodzie mial skradziona aparature.
  Wszedzie sa zli i dobrzy ludzie. Ja wieze ze tych lepszych ludzi jest wiecej. Ale oni musza ze soba wspolpracowac. To ich sila. Jestem dumna z Olawy i boli mnie serce jak widze takie zdjecia.
  Dorota Blach

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • „bez poparcia i wspolpracy mieszkancow nie da sobie rady”
   Na nie (poparcie) trzeba zasłużyć (zapracować).

   „Jestem dumna z Olawy” / „Mieszkam na stale w Holandii.”
   Z daleka to dużo łatwiejsze niż z bliska.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.