Przy głównej drodze…

Kolejne zgłoszenie do rubryki MINUS. – Tak Oława wita i żegna przyjezdnych – pisze do redakcji Maciek. – Tak wygląda ulica Opolska, zatoka na wprost ul. Polnej i tak już od wielu miesięcy…

Śniegu już nie będzie, więc tego nie przykryje. Czas na wiosenne porządki…

***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

  1. 1.Wystarczyłaby kamera na narożniku zatoki i po problemie.
    2. Często zatrzymuje się tam Policja i mierzy radarem. Nie zauważyli tego i nie zgłaszają do służb miejskich? Dziwne. To tylko świadczy o ich jakości pracy i o obywatelskim nastawieniu.
    3. Jak dla mnie to koszty, organizację i likwidację dzikich wysypisk powinna ponosić Spółka Związek Między Gminny Ślęza-Oława. Po co ona powstała? Miało być lepiej. Co robi z pieniędzmi zarobionymi na pośredniczeniu pomiędzy klientem a odbiorą odpadów ? Kolejny twór, który stworzył miejsca pracy i maszynkę do zarabiania. Nikomu niepotrzebny. Jest tylko drożej. Nic się nie zmieniło. Śmieci nadal mieszane. Bo tak lepiej firmie która je segreguje. Jedna wielka ściema. Pzdr.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.