Do śmietników chodzą po kładce

Mieszkańcy coraz częściej skarżą się na stan osiedlowych dróg. To kolejne zgłoszenie do naszej rubryki MINUS.

„Tak wygląda droga przy budynku 1a -1b, przy ulicy Lipowej. Błoto jest od samego wejścia do budynku. Do śmietników mieszkańcy chodzą po prowizorycznej kładce. Parkujące tam auta są ciągle ochlapywane błotem przez „bystrych” kierowców, którzy pragną zasmakować nieco off-road’u w prawie centrum tzw.miasta. Dwa razy w roku zarząd dróg wysyła spychacza, żeby wyrównać dziury. Szał. Jest równo do pierwszego deszczu. Czy naprawdę nikt nie ma pomysłu, żeby zrobić z tej drogi bardziej cywilizowaną?

Pozdrawiam. Grzęznący w błocie czytelnik”

***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (18)

 1. Panie Marian,to, że komunalka, to nie znaczy,że niskie czynsze.To,że komunalka, to nie znaczy, że trzeba się taplać w błocie. Panie Marian, może to z pana doświadczeniem komunalka kojarzy się z patologią, a może po prostu panie Marian, żal panu doopę ściska, że musi pan w mozole spłacać kredyt za swoje WŁASNOŚCIOWE M-ileśtam. Nie pozdrawiam pana, panie Marian.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. BBS rządzi w tej kadencji z PiS w Oławie. Przewodniczącym Rady Miejskiej jest radny z PiS. Należy zwrócić się do radnych i przewodniczącego z Pis o pilny remont dróg. Mają oni za sobą poparcie partii rządzącej w kraju i nie wierze ,że nic nie da się zrobić w tej sprawie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. W moim czynszu jest fundusz remontowy, z moich pieniędzy wybudowali parkingi i wiaty śmietnikowe, jak potrzeba to dzwonię i z moich pieniędzy robią drobne remonty.
  Komunalka za co płaci?
  Chcesz parking i drogę to sobie wybuduj, kto ma tobie wybudować. My wszyscy podatnicy? Z jakich racji.
  Dlatego standard komunalki jest najniższy bo to z założenia mieszkania dla biednych.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.